25.07.2015 / Dalovice - Sedlec 8:3 (4:2)

Branky Sedlece: Hofman, Janáček, Limani (p.)
Sestava: Toka - Vála st., Janáček, Straka, hráč z Dalovic - Hofman, Schonwalder, Tlášek, Limani - Kozel, Kováč.

Poslepovaný Sedlec, který hrál v 10 + 1 dalovický hráč, neměl proti silnějšímu soupeři šanci.
Začal sice dobře, v 10. a 11. min. se prosadili Hofman (1:0) a Janáček (po rohu 2:0), ale Dalovice se vzpamatovaly a po dvou chybách obrany vyrovnaly ve 20. a 21. min. na 2:2. Pak už převzaly otěže a do poločasu vstřelily další dvě branky.
Do druhé půle vkročil Sedlec aktivně, zejména Limani se vpředu snažil tlačit na pilu, ale Dalovice si chytře počkaly a v 55. min. zvýšily na 5:2. Pak ještě utekl Kováč, kterého domácí obránce zfauloval ve vápně a byla z toho penalta. Tu s jistotou proměnil Limani (5:3), ale to bylo ze strany Sedlece vše. Pak už hráli jen domácí a závěr zápasu proměnili v exhibici.
Přátelák tedy nevyšel, na podzim to v soutěžním utkání už bude jiné kafe.