27.09.2014 / Sedlec A - Studánka 4:0 (2:0)

Sestava: Dvořák - Kováč, Kadlec, Šik, Jelínek - Krejsa, Limani, Tůma, Petra - Fenkl, Hofman. Střídání: Budil, Novák. Trenér: Brožík, Demjan.
Branky: Budil Jan, Tůma Lukáš, Hofman Jaroslav, Krejsa Petr.

Jednoznačný zápas. Studánka dnes nebyla ve formě, Sedlec ji sfoukl jak svíčku a gólový rozdíl mohl být mnohem větší, jak v prvním, tak ve druhém poločase.
První gól dal Lukáš Tůma ve 30.min., když objel tři hráče a dloubnul přes brankáře - 1:0. Za deset minut rozjel akci Hofman, našel Tůmu, který nezachrtil a ve vápně ještě posunul na Krejsu. Sedlecký Sparťan už měl před sebou jen prázdnou kasu a nezaváhal - 2:0.
V 55.min. přišel centr z křídla, Tomáš Fenkl ve skluzu vrátil před bránu a Jarda Hofman už jen splnil povinnost - trefit branku a zvýšit na 3:0. Gólovou tečku obstaral v 75.min. Honza Budil, který se trefil po rohu Limaniho - 4:0. Konec zápasu se už nesl v exhibičním duchu, sedlečtí si dávali balón z nohy na nohu a mohli dát Studánce populárního bůra, ale to by klasik - spalovač Tomáš Fenkl musel trefit prázdnou bránu. Dobrý výkon, skvělý výsledek, tři body jsou doma.

Rozhodčí: Buzna Miroslav, Godža Ladislav, Kozák Rudolf; Delegát: Hodač Petr.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 8. místo.