9.5.2010, 15:00 / Sedlec – Lipová 3:4 (1:3)

Branky: Bílý Tomáš 2, Berger Lukáš - Tůma Marek 2, Hurtoš Martin, Dlouhý Stanislav.
Sestava: Tolstikov - Hruška, Psohlavec, Jaanáček, Hudec - Filipčík, Hofman, Soukup, Berger - Bílý, Kníže. Střídali: Lehečka , Říha, Kováč . Trenér: Z.Ježek.

Zápas, ve kterém nehrál Sedlec špatně, byla Lipová vždy o kousek lepší. V prvním poločase, za hrozné průtrže mračen, vynikali hráči Lipové především produktivitou. Po čtyřech střelách na bránu vedli 3:1, jediný světlý okamžik ze strany Sedlece předvedli přesně centrující Hruška a skvěle zakončující Bílý.
Ve druhém poločase se Sedlec snažil se zápasem něco udělat, ale Lipová dlouho odolávala. Naopak měla 2-3 šance na zvýšení svého náskoku. Asi 10 min. před koncem ve vápně nezazmatkoval Kníže a nabil na krátkou prudkou Tomášovi Bílému, který švihem snížil na 2:4. Sedlec pak stupňoval svůj tlak , Hruška poslal po lajně do úniku Říhu, ten hezky nacentroval na zadní tyč, kde se hlavou prosadil Berger - 3:4. Bohužel tlak Sedlece přišel pozdě, Lipová už to dokopala do vítězného konce. Škoda prohry, ale Sedlec sehrál s jasným lídrem soutěže vyrovnaný zápas.