Sezóna 2000 / 2001

 
12.11.2000 / KSNP Sedlec - Květnová 1:3
05.11.2000 / Dvory B - KSNP Sedlec 4:0
29.10.2000 / KSNP Sedlec - St. Role 1:4
21.10.2000 / Nejdek - KSNP Sedlec 2:0
15.10.2000 / KSNP Sedlec - Doubí 1:1
07.10.2000 / Chýše - KSNP Sedlec 4:5
01.10.2000 / KSNP Sedlec - Bochov 6:0
24.09.2000 / KSNP Sedlec - Potůčky 3:1
16.09.2000 / Pila - KSNP Sedlec 4:1
10.09.2000 / KSNP Sedlec - Březová 1:3
02.09.2000 / Vojkovice - KSNP Sedlec 8:1
27.08.2000 / KSNP Sedlec : Toužim B 5:3
19.08.2000 / Božíčany : KSNP Sedlec 2:4
 
Pohár ČMFS :
30.08.2000 / Kyselka : KSNP Sedlec 1:4
06.09.2000 / Sadov : KSNP Sedlec 3:3  (5:4 na p.)
 

18.11.2000 - Rozlučka ve Slashi
No, zachlastali jsme řádně. Napřed trenér DEMJAN naordinoval 4 hodiny nejrůznějších mini-turnájků v hale na Slavii ...... a pak už se šlo do Slashe. No, moc nás tam nedorazilo, bylo to až nedůstojné, na to, že klub by si měl aspoň jednou za půl roku sednout a vyříkat si určitý věci. No, a když teda nebylo o čem jednat, bylo aspoň o čem chlastat, za což vzali někteří přítomní opravdu pořádně ! Já sám tam byl nejdýl ..... otevíral jsem s Rendou v 16.00 a skončil v 06:10, když už tam zbyli jenom karbaníci...... já, Láďa Vala, Milan Novotný a Milan Jokš .....  a Renda řval "už vypadněte, my, nebozí a vykořisťovaní zaměstnanci máme taky nárok na trochu toho zaslouženého a spravedlivého spánku....". Tak jsme šli. Říkám, moc pěkná akce......

KSNP Sedlec - Květnová 1:3
13. kolo - 12.11.2000
(branka Sedlece : M.Novotný) 

A prohra na konec.
Z posledního utkání jsem dostal také jen telegrafické zprávy, takže pojďme : první gól utkání vstřelil Jirka Osten, ale než se stačil radovat ze své znovunavrátivší se střelecké formy, pískl mu rozhodčí nesmyslný ofsajd. No nic. Utkání rozhodl takovej šatňák, že ho snad může dostat jenom Sedlec : rozhodčí řekl : “chlapi, už jenom roh a jdeme do šatny”. Roh - bum - gól - 0:1 - a šlo se do kabin.
Po přestávce se hrál vyrovnaný fotbal, ale zhruba v polovině zápasu hráč Květnové vystřelil snad ze 30-ti metrů tvrdou a umístěnou střelu k tyči - a bylo to 0:2. Domácí se poté ještě vzchopili a po centru Míry Tichýho dal hezkou tečí Milan Novotný kontaktní gól - 1:2. Ale snad jen minutu po rozehrávce se skóre měnilo opět, gól dal hráč Sedlece René Ludvík - byl bohužel vlastní. Nedomluvil se s Mírou Malíkem a dával mu hlavou malou domů - ale brankář už vyběhl a nestačil reagovat - 1:3. Tento moment, jako by přímo symbolicky uzavřel polovinu sezóny - holota spojená s nepřízní osudu........ to nemůže stačit na víc než 11. místo po podzimní části.

Dvory B - KSNP Sedlec 4:0
12. kolo - 5.11.2000
Porážka Sedece po jasné převaze domácích.
Na příšerném terénu hřiště VTJ K. Vary se utkala dva karlovarské týmy a karty byly předem rozdány : a) buď Sedlec udrží co nejdéle čisté konto a pak má šanci na bod případně i na dva * b) Sedlec dostane brzy gól a pak už to s ním nedopadne dobře. Bé bylo správně. Sedleci chyběl nemocný záložník Löfler, sice už nastoupil (nedoléčený) Jirka Osten , ale kromě dvou vyložených šancí se také trápil, jako ostatní. Zhruba v polovině prvního poločasu udělala obrana Sedlece rychle za sebou 3 chyby (hlavně ta Míry Tichýho - v pozici posledního klička - stála za to), z nich dostala 3 góly a bylo po zápase. Dvory byly jednoznačně lepším týmem, u hostů byl nejlepším hráčem brankář Míra Malík, který pochytal ještě nejméně 5 jasných gólů, výborně si postavil tyče (2 x tyč) a (kupodivu) ani za jeden gól nemohl.
Do druhého poločasu šel Sedlec s úmyslem neodejít s debaklem - a to se povedlo. Dostal sice ještě jeden gól (po krásném průniku útočníka středem obrany) , ale jinak již důsledněji pokrýval soupeřovi hráče a občas sám zahrozil rychlým protiútokem. Před posledním zápasem podzimu se Sedlec opět propadl v tabulce o něco níž.....

KSNP Sedlec - St. Role 1:4
11. kolo - 29.10.2000
(branka Sedlece : M.Malík) 

Tahle prohra mrzí.....
Zápas byl poměrně vyrovnaný a na jeho výsledku se podepsali oba brankáři Sedlece. MiJo Kořínek tím, že dva góly padly po jeho hrubých chybách (i když další minimálně 3 jasný góly chytil) a Míra Malík, brankářská jednička, tím, že dal z pozice hrotového útočníka jediný gól Sedlece (po krásné střele Tomáše Mikuly z 20 metrů, kterou brankář jen s námahou vyrazil). Střelec Jirka Osten byl stále zraněn, Sedlec se sešel jen v 11 lidech, nikdo nebyl na střídání. To je bída, to je bída........

Nejdek - KSNP Sedlec 2:0
10. kolo - 21.10.2000
Z Nejdku se vracíme bez bodu.
Bez zraněného kanonýra Ostena (viz minulé kolo) nastoupilo 11 sedleckých fotbalistů na nově postaveném hřišti v Nejdku s myšlenkami na bod. Po úvodním oťukávání se Sedlec dostal do úvodní velké šance zápasu. V 17. min. si Tomáš Mikula vyměnil míč s René Ludvíkem a ve vyložené šanci míč špatně trefil a brankář ho lehce chytil. Pak převzali aktivitu na své kopačky domácí hráči a zle sedlecké obraně zatápěli. Výsledkem byl gól, který ve 30. min. padl z penalty. To obrovskou hrubku vyrobil Ivan Rybár - při odkopu netrefil míč - dva osamocení hráči se řítili na Míru Malíka v bráně - ten jednoho z nich fauloval - červená karta pro Malíka - penalta - 1:0. Penaltu nechytil René Ludvík, který po Malíkovi převzal brankářský dres do konce 1. poločasu. Vedení domácí fotbalisty nabudilo a Sedlec (se svým nejlepším záložníkem v bráně) nestačil odolávat lavinám útočných akcí. 33. min. - nejdecký útočník pálí z 5 metrů , ale Ludvík zázračně chytá. 35. min. - útočník Nejdku dostává přihrávku metr před prázdnou sedleckou bránu, je tam úplně sám , ale míč trefuje kolenem a obrana odkopává. Jediná odpověď Sedlece přišla před koncem poločasu, kdy Olda Kozel zatáhl po pravé straně, zpátky nahrál Kájovi Löflerovi, ale ten trefuje burzu.
Do druhé půle šel do branky MiJo Kořínek, Ludvík zase do zálohy a Sedlec měl kupodivu víc ze hry. V 65. min. se řítil na brankáře Nejdku úplně sám Malej Osel Budil, ale těsně přestřelil. Nejdek Sedleci udělil lekci z efektivity : v 72. min. se poprvé v 2. poločase dostal před branku hostů a hned z toho byl gól. Záložník vystřelil, brankář Kořínek slabou střelu neudržel, míč se odrazil k útočníkovi domácích a ten už jenom trefil prázdnou bránu - 2:0. Sedlec se ještě nevzdával, znovu byli aktivní M.O.Budil a René Ludvík. Ten první pěkně zatáhl po pravé straně, ale trefil jen brankáře, ten druhý po krásném sólu z půlky hřiště dává jenom tydlibabku nad bránu. V 79. min. už to vypadalo, že stav se bude měnit na 3:0, ale dva útočníci Nejdku si neporadili s osamoceným brankářem Sedlece, který jim chytil jasnou gólovku. A byl konec. Naprosto zasloužené vítězství Nejdku.

KSNP Sedlec - Doubí 1:1
9. kolo - 15.10.2000
(branka Sedlece : T.Mikula) 

První dělba bodů v sezóně.
Na dalovickém hřišti se hrál zápas dvou rozdílných poločasů . V tom prvním měli navrch hosté z Doubí, kteří jen díky zbrklosti svých útočníků nevyhráli poločas výraznějším poměrem. Jediný gól první půle padl ve 30. minutě, kdy zaváhal brankář Míra Malík a po centru z levé strany pohodlně hlavou z malého vápna skóroval nejvyšší hráč hostí - 1:0. Ze strany Sedleckých stály za zaznamenání asi jen 3 události : v 15. min. Olda Kozel zatáhl míč do vápna, tam se zbavil obránce, ale místo střely na osamoceného gólmana zvolil centr na Jirku Ostena, který mu obránce srazil na roh. V 25. min. Tomáš Mikula krásně pronikl do vápna, prudce vystřelil k tyči , ale brankář vyškrábnul na roh. A v 35. min. se po hlavičkovém souboji zranil Jirka Osten a musel odstoupit.
Ve druhé půli byli zase aktivnější sedlečtí fotbalisté, ale to především díky skutečnosti, že Doubí úplně odpadlo - za celých 45 minut nevystřelili na bránu. Ale Sedlec situaci nevyužil a dokázal pouze vyrovnat - v 60. minutě po krásném obloučku Káji Löflera do vápna Tomáš Mikula z první přehazuje padáčkem gólmana - 1:1. Kromě tohoto momentu pak už diváky vzrušila jen 80. minuta, kdy Kája Löfler napřáhl a z 20-ti metrů trefil spojnici tyče a břevna, odražený míč pálí Tomáš Mikula ze 16-ti metrů do brankáře, ten vyráží k Mírovi Kocmánkovi, který opět ze šestnáctky trefuje jen do brankáře. Smůla. Ani jeden tým se pak na nic nezmohl a za všeobecné radosti pískl rozhodčí konec. Bez Ostena mohl být Sedlec rád za bod.
Sestava KSNP Sedlec : Míra Malík - Míra Kocmánek, B.K.Levai, Ivan Rybár, Láďa Kovács - Karel Löfler, René Ludvík, Tomáš Mikula, Jirka Osten - Olda Kozel, Láďa Vála  (střídání : 35´ P.H.Pospěch, Jirka Osten ven, 60´ M.O.Budil, Olda Kozel ven)
Zajímavé momenty : *** Dalovický areál má dvě travnatá hřiště a zápas se musel kvůli promáčenému hlavnímu hrát na vedlejším tréninkovém hřišti.

Chýše - KSNP Sedlec 4:5
8. kolo - 7.10.2000
(branky Sedlece : J.Osten 3, O.Kozel, M.O.Budil)

Zázračný zvrat.
Souboj v Chýši začal pro Sedlec jako ve zlém snu. Nejenže v chýšském „ďolíčku“ bez přestání pršelo a obě šestnáctky vypadaly jako oraniště, ale zlobili hlavně domácí hráči : 12. min., střela ze 16-ti metrů, brankář „Jokšin“ Kořínek se kácí k zemi jako raněný důchodce a míč končí v síti – 1:0. Už za 2 minuty se situace opakovala s tím rozdílem, že tentokrát neměl brankář proti „šibenici“ nárok – 2:0. A sedlecké voskové figuríny si ještě ani nestačily vynadat , uběhly další 2 minuty a Chýše vedla 3:0. V 16-té minutě ! To bylo na ručník a v tu chvíli si většina sedleckých hráčů přála hlavně to , aby zápas neskončil nějakým podobným debaklem , jako ve Vojkovicích (8:1). Domácí se ale naštěstí rychlým vedením uspokojili a navíc do týmu Sedlece nastoupil Jirka Osten, který přijel pozdě – a hra se trošku vyrovnala. Hosté už nehráli tak zakřiknutě a to přineslo své ovoce na konci poločasu : po křídle utekl Milan Novotný (40. min.) , nacentroval před bránu,  tam nasprintoval Jirka Osten a s pomocí obránce snížil na 3:1. A to nebylo vše : ještě než rozhodčí pískl konec, vystřelil Jirka Osten, brankář míč jen vyrazil a Olda Kozel fantastickou střelou ze dvou metrů do prázdné brány zkorigoval na celkem přijatelných 3:2.
Po přestávce se domácí opět chtěli chopit opratí a sedlecké obraně zle zatápěli. Pak ale stačila jedna akce Sedlece, aby v 61. minutě díky příšernému terénu Jirka Osten protlačil míč z jednoho metru do brány – 3:3. Chýšský mančaft znovu Sedlec zmáčkl a ten zase odpověděl gólem : po rohu Káji Löflera míč vyklouzl brankáři přímo na nohu Jirky Ostena, který pohodlně zvýšil na 3:4. To už byli domácí na mrtvici, z jasných 3:0 prohrávali 3:4, diváci přidávali na ostrosti, ale Sedlec si dál hrál svoje. Už po pěti minutách (77. min.) střídající Láďa Vála krásně vysunul do uličky Malýho Osla Budila a ten jednoduchým obloučkem nad padajícím gólmanem zvyšuje na 3:5. Šok pro domácí i pro sedlecké. Teď už těch 15 minut kopat někam na pole. Hráči Chýše ale už na zvrat neměli, navíc se začali hádat sami mezi sebou, ale i tak si v 90. min. po centru a ruce-neruce Milana Novotného vymodlili penaltu. Tu proměnili – 4:5 – ale hned po rozehrávce pískl rozhodčí konec. V hrozném nečasu Sedlec vyhrál. Jel si pro bod, pak by bral i milosrdnou prohru a nakonec si odváží všechny tři. Tak to má být !
Sestava KSNP Sedlec : MiJo Kořínek - Míra Kocmánek, Petr Blažek, B.K.Levai, Míra Tichý - Milan Novotný, Karel Löfler, René Ludvík, M.O.Budil - Olda Kozel, Míra Malík  (střídání : 20´ Jirka Osten, Míra alík ven, 45´Láďa Vála,  Olda Kozel ven)
Zajímavé momenty : *** V 70. minutě vykazuje sudí z lavičky domácího trenéra. Tomu nestačil déšť, ještě navíc sprchoval rozhodčího v jednom kuse sprosťárnama. *** Do klubu střelců letošní sezóny jsme v tomto zápase přivítali hned 2 nové hráče. Ke goleadorovi Ostenovi a jeho věrnému panchovi Ludvíkovi se přidali s jedním zářezem Olda Kozel (to byla doba) a Malej Osel Budil.

KSNP Sedlec - Bochov 6:0
7. kolo - 1.10.2000
(branky Sedlece : J.Osten 5, P.H.Pospěch)

Vraždění neviňátek v podání Jirky Ostena.
Sladké vítězství se tentokrát zrodilo překvapivě až ve druhém poločase. Ale pěkně od začátku : v tom prvním viděli diváci vyrovnanou hru s mírnou převahou šancí domácích. V 11. min. Kája Löfler posadil míč z rohu přesně na hlavičku Jirky Ostena, ale ten dává nad. V 16. min. kontrují hosté : také po rohu dávají gól, který rozhodčí neuzná pro předchozí faul na brankáře “Jokšina” Kořínka. Ve 20. min. uděřila sedlecká ofenzíva : Ludvík vybojoval, Láďa Kovács vyslal do brejku Jirku Ostena a ten (se štěstím a tečí brankáře) dává na 1:0. Do konce poločasu se toho už moc nestalo, hosté měli ještě 2 velké šance (zblízka vedle a po rohu břevno), ale do kabin šli spokojenější domácí.
Ve druhé půli nic nenaznačovalo, že by si měl Bochov odvézt z dalovického hřiště ranec. Poslední varování dostali bochovští v 52. min. , kdy Renda Ludvík utekl po levé straně , dal Ostenovi před ÚPLNĚ prázdnou branku, ale ten nedal. A po hodině hry to přišlo. Světe div se, jako by někdo pokropil Sedlec živou vodou. V 60. min. se k míči v pokutové území dostal Jirka Osten a s tečí obránce zvyšuje na 2:0. V 70. min. vyšla tradiční spolupráce z rohového kopu - Kája Löfler posílá míč přesně na hlavu Ostena, ten míří přesně k levé tyči a je to 3:0. Za dvě minuty (72. min.) rozebírá útočná trojice Olda Kozel - René Ludvík - Jirka Osten akcí na jeden dotek celou obranu zdecimovaných hostí a posledně jmenovaný zvyšuje na 4:0. Bochovští se začali hádat, posílali po sobě různé modifikace pánského i dámského přirození a Sedlec útočil dál : v 85. min. Jirka Osten ve vyložené šanci střílí do brankáře a gólově doráží “Halečák” Pospěch. - 5:0. V 88. min. dostává do brejku míč Olda Kozel, ale v tutovce trefuje jen koleno bochovského gólmana a odražený míč posílá do branky (kdo jiný) Jirka Osten - 6:0.    Hosté jsou rádi za konečný hvizd rozhodčího a pádí do kabin. Jirka Osten vystřílel Sedleci další 3 body.
Sestava KSNP Sedlec : MiJo Kořínek - Míra Kocmánek, Milan Novotný , Ivan Rybár, Míra Tichý - Karel Löfler, René Ludvík, Tomáš Mikula, Láďa Kovács - Láďa Vála, Jirka Osten (střídání : 45´ Bohouš Keleman, Ivan Rybár ven, 65´Olda Kozel,  Láďa Vála ven)
Zajímavé momenty : *** Ze svatební cesty v Řecku se nám vrátil Táta Mikula. Zřejmě ho inspirovaly místní pláže natolik, že svého soupeře, nejnebezpečnějšího hráče Bochova s č.9 hlídal, jen tak "lážo-plážo".   ***   Ve chvíi, kdy Jirka Osten zvyšuje na 6:0 a dává svůj pátý gól v zápase, se z tribuny ozývá "Jirko , už je to nuda ...."   ***   NAPSALI O NÁS : "Osten si proti Bochovu vzpoměl, že býval okresním kanonýrem" (titulek článku o okresní kopané v KV novinách 3.10.2000)

KSNP Sedlec - Potůčky 3:1
6. kolo - 24.9.2000
(branky Sedlece : J.Osten 2, K.Löfler)

3 body se slabým soupeřem byly povinností !
Sedlec začal utkání, ve kterém mu šlo o hodně, aktivně : ve 2. min. Míra Tichý střílí nad. Hosté se chvíli rozkoukávali, ale ve 13. min. se po špatném odkopu Ivana Rybára dostali do šance, ale skvělým vyběhnutím zachránil Malík. Za domácí odpověděl Kája Löfler (21. min.), to ale ještě střílel vedle. Pak se v krátkém sledu po sobě předvedli zasloužilí matadoři v domácím dresu : nejdřív ve 25.min. střílí Míra Tichý pod břevno, ale brankář vytahuje, o minutu později z přímého kopu pálí Míra Kocmánek, ale je to jen břevno. Ve 30. minutě přichází největší šance sedleckých v 1. poločase : Láďa Vála uniká, obránce ho sráží, ale nařízenou penaltu posílá Míra Tichý jen do tyče. Divoký poločas mohl klidně skončit 5:2, protože těsně před koncem (40. min.) měly Potůčky 2 velké šance, ale vždy zachránil Malík.. Za domácí mohl dát po úniku Ostena gól René Ludvík, sám před bránou, ale vysoko nad.
Ve druhé půli už Sedlec svou převahu zúročil i gólově : v 51. minutě vyslali záložníci do úniku Jirku Ostena, který obešel i brankaře a zavěsil do prázdný – 1:0. V 57. minutě utekl Láďa Vála po křídle, odcentroval, na malém vápně ještě netrefil Ludvík, ale Osten již z 8 metrů nezaváhal – 2:0. Vše se zdálo v pohodě, ale to by nesměl být Sedlec, aby z utkání neudělal drama – v 63. min. po nedorozumění obrany s brankářem následoval nedůrazný odkop a hráč Šípek snižuje střelou z 18 m obloučkem na 2:1. Pak se hra přelévala dlouhé minuty od vápna k vápnu bez větších šancí, až se Sedlec nadechl k závěrečnému náporu, kterého důkazem bylo zastřelování se Löflera (tentokrát ze 16 m do břevna) a zvýšení na 3:1, o které se v 88. minutě znovu postaral neúnavný Kája Löfler – rozběhl se s míčem, Olda Kozel mu narazil , Karel si ještě na vápně udělal obránce a prudkou střelou k tyči nedal gólmanovi šanci . Sedlec po třech kolech znovu vyhrál (i když se soupeřem, který v tabulce ještě nemá ani bod) a snad se zablýskalo na lepší časy.
Sestava KSNP Sedlec : Míra Malík - Míra Kocmánek, Bohouš Keleman, Ivan Rybár, Míra Tichý - Karel Löfler, René Ludvík, Bohouš Hartl, Milan Novotný - Láďa Vála, Jirka Osten (střídání : 30´ Michal Osten, Bohouš Hartl ven, 65´Olda Kozel,  Láďa Vála ven)
Zajímavé momenty : ***    Míra Tichý nedal penaltu. Neproměňování je v Sedleci spíše běžná záležitost. Míra má letos ze dvou pentlí skóre 1:1 (viz zápas Božíčany – Sedlec)   ***   Bohouš Hartl odstoupil ve 30´ pro zranění, pravděpodobně zlomená klíční kost. Kuriozitkou je, že mu v minulém zápase prorokoval Renda Ludvík "Bohouši, tobě se brzo něco stane ....." . TO JE ALE KAMARÁD !

Pila - KSNP Sedlec 4:1
5. kolo - 16.9.2000
(branka Sedlece : R.Ludvík)

Pila ukázala zuby !
Další prohra Sedlece se zrodila až ve druhém poločase. Ten 1. skončil 0:0 a hrál se prachbídný fotbal. Za celých 45 min. jsme viděli pouze 2 střely mezi tyče - za hosty Tomáš Mikula (10´) a domácí dokonce trefili branku až ve 32. min.
Ve druhé půli už bylo všechno jinak. Pila zatlačila bezradné hosty na jejich polovinu a hned v 52. min. už už domácí zvedali ruce nad hlavu, ale na brankové čáře zachránil Petr Blažek. Pak Sedlec zařízl rozhodčí. V 62. min. vypíchl obránce Ivan Rybár čistě míč útočníkovi Pily, přitom se srazili a sudí nepochopitelně odpískal penaltu. Láďa Kovács dostal za protesty žlutou kartu a penaltu střelec Pily lehce proměnil - 1:0. Hned 5 minut poté (67´) prošel útočník domácích obranou Sedlece jako nůž máslem a nedal Malíkovi v bráně šanci. - 2:0. V 70. min. se Sedlec snažil ještě odpovědět střelou L.Kovácse (vedle), ale v 74. min. domácí rozhodli zápas : průnik po levé straně a 3:0. Hned v 72. min. kopala Pila druhou penaltu, tentokrát už oprávněnou, ale Míra Malík skvěle vyrazil. Konec zápasu domácí už vypustili a nechali tak 2x vyniknout René Ludvíka. Poprvé v 86. min. , kdy zahrával přímý kop hodně zleva a překvapil brankáře chytrou a umístěnou střelou k tyči - 3:1. Podruhé, když v 90. min. prošel po pravé straně a téměř z brankové čáry přehodil brankáře, ale trefil jen tyč. Rozhodčí se již chystal odpískat konec, když záložník Kája Löfler předvedl v 94. min. v obraně 3x svou oblíbenou kličku “helepojďsemkamjdeš” , ale ta třetí mu ujela a vyslal tím do brejku útočníka domácích, který nezaváhal - 4:1.  Sedlec si jel do Pily pro bod, ale nevyšlo to.
Sestava KSNP Sedlec : Míra Malík - Ivan Rybár, Míra Kocmánek, Petr Blažek, Bohuslav Keleman - Milan Novotný, Karel Löfler, René Ludvík, Bohouš Hartl -  Tomáš Mikula, Láďa Kovács (střídání : 45´ Olda Kozel, Bohouš Keleman ven)

KSNP Sedlec - Březová 1:3
4. kolo - 10.9.2000
(branka Sedlece : J.Osten)

Remíza by byla spravedlivější.
Jak Sedlec začal, tak taky bohužel skončil. Běží 3. minuta, obránce Ištván z Březové se napřahuje ze 30 metrů a míč k překvapení všech (a nejvíc snad brankáře Jardy “Jokše” Kořínka) končí pod břevnem v síti - 0:1. byla to jedna ze dvou nebo tří střel, které vyslali hráči hostů na bránu, jinak měl Sedlec celý 1. poločas převahu, kterou však dokázal zužitkovat pouze ve 25. minutě šťastnou brankou Jirky Ostena z 5 metrů. - 1:1.
Druhý poločas proběhl stejně jako spousta dalších sedleckých druhých poločasů. Prvních 15 minut ještě v pohodě (a to stačil obrovskou šanci z malého vápna zazdít Tomáš Mikula) , ale pak všem na hřišti došel FUEL a bylo po fotbale. Poslední varování vyslali hráči Březové v 65. minutě, kdy domácí obránce Ivan Rybár zkosil ve vápně soupeřova útočníka, jasná penalta, ale rozhodčí překvapivě NIC. A pak to přišlo. Do konce chybělo 15 minut, když po nevinné akci zatáhli hosté míč po pravé straně a ze zdánlivě nemožné pozice dal “angličanem” Hubený na 1:2 (75´) . Sedlec se pak snažil vyrovnat, ale když po 4 minutách Březová znovu zaútočila a “skoťanem” od břevna zvýšil Valouch na 1:3 (79´) , nebylo co řešit. Sedlec poprvé prohrál doma a nezbývá mu , než přivézt nějaké ty body z venku.
Sestava KSNP Sedlec : Jarda "Jokš" Kořínek - Ivan Rybár, Míra Kocmánek, Petr Blažek, Míra Tichý - Karel Löfler, René Ludvík, Bohouš Hartl, Tomáš Mikula - Olda Kozel, Jirka Osten  (střídání : 45´ Milan Novotný, Olda Kozel ven, 70´ Michal Osten, Jirka Osten ven)
Zajímavé momenty : Domácí ostrostřelec Jirka Osten šel poprvé pod svou letošní normu 2 góly na zápas. Omluvou mu budiž skutečnost, že měl zraněný stehenní sval a v druhé půli musel střídat.

Vojkovice - KSNP Sedlec 8:1
3. kolo - 2.9.2000
(branka Sedlece : R.Ludvík)

Debakl, výprask !
Prohra musela přijít, tým Sedlece není zas tak silný - ale takováhle darda ? Domácí zahráli opravdu výborně a stejně jako měl Sedlec převahu v předchozích dvou soutěžních utkáních, teď zas nepustily Vojkovice své soupeře vůbec k ničemu : 3. minuta - rychlá akce Vojkovic, centr zprava, gól - 1:0. 7. minuta - chyba celé obrany Sedlece, nikdo nedokázal odkopnout míč, ten nakonec doputoval k záložníkovi Vojkovic, střela ze 16 m - 2:0. Až zhruba do 15. minuty se Sedlec nezmohl vůbec na nic, pak se hra na 20 minut vyrovnala, míč létal hlavně mezi šestnáctkami a pak přišla jediná světlá chvilka sedleckého týmu - 34. min. - René Ludvík dostal kolmici do středu velkého vápna a tváří v tvář brankaři opět (jako v minulých 2 zápasech) nezaváhal - 2:1. Když už se zdálo, že se Sedlec zvedá, přišla těsně před koncem poločasu třetí rána - akce úplně stejná jako při prvním gólu domácích - centr na malé vápno a 3:1.
Do druhého poločasu Sedlec sáhl ke dvojímu střídání, které ovšem očekávané oživení hry nepřineslo. Naopak, Sedlec přestal úplně hrát a dostával pravidelně zhruba každých 8 minut jeden gól.   4:1 , 5:1, 6:1, 7:1 a 8:1 a pak už byli hosté rádi, že rozhodčí pískl konec a ukončil jejich trápení. Snad to v příštím zápase, kdy už zase nastoupí nejlepší sedlecký střelec Jirka Osten, dopadne lépe.
Sestava KSNP Sedlec : Míra Malík - Michal Osten, Míra Kocmánek, Bohouš Keleman, Míra Tichý - Karel Löfler, René Ludvík, Milan Novotný, Petr Blažek - Bohouš Hartl, Láďa Kovács  (střídání : 45´ Olda Kozel, Petr Blažek ven, 45´ Tomáš Mikula, Milan Novotný ven)
Zajímavé momenty : ***   Za Vojkovice nastoupil dlouholetý hráč Sedlece Dan Fišer   ***

KSNP Sedlec : Toužim B 5:3
2. kolo - 27.8.2000
(branky Sedlece : J.Osten 3, R.Ludvík 2)

8 gólů potěšilo hlavně diváky !!!
Pěkné utkání, které měli domácí pod kontrolou hlavně v 1. poločase, začal Sedlec náporem a hned v 6. min. se dočkal vedení. Z rohu poslal Kája Löfler míč přímo na Jirku Ostena, který fantastickými nůžkami napálil míč přímo pod břevno - 1:0. Hosté se nezmohli na odpověď a tak si Sedlec počkal do 26. min. a udeřil podruhé. Jako blesk vlétl do vápna René Ludvík, s míčem na noze obešel 2 protihráče a tváří v tvář brankáři nezaváhal - 2:0. 2 krásné góly posadily Sedlec do sedla a když ve 30. min. přidal J. Osten třetí gól prudkou střelou zprava, zdálo se, že nebude co řešit.
Navíc po změně stran začali Sedlečtí tak, jak skončili - během 20 minut druhé půle měl Osten 2 tutovky, ale to se jen zastřeloval. Pak to přišlo - 65. min. - Osten střílí ze 16 m - brankář je krátký - 4:0. To už si hosté řekli, že takhle tedy ne. A když navíc musel odstoupit Bohouš Hartl pro zranění a Sedlec hrál o 10 mužích, odpověděli Toužimští rázně : 67. min. , střela pod víko, Míra Malík se marně natahuje - 4:1. Neuplynuly ani 4 minuty a René Ludvík si zopakoval svou famózní akci z 1. poločasu. S míčem u nohy, housle obránci, sám před brankařem, 5:1. A znovu neuplynuly ani 4 minuty (75´), hosté využili zaváhání obrany a snížili hlavičkou zvanou tydlibába na 5:2. Sedlec hrál dál svůj klídek a znovu se to nevyplatilo : po 3 minutách udělala levá strana obrany chybu, nechala projít útočníka hostí až k brankové čáře a ten z téměř nemožného úhlu opět snížil - 5:3 v 78. min. V této době už Sedlec jen odkopával míče, nechal ještě hosty, ať nastřelí tyčku (85´) , ale utkání nakonec skončilo 5:3 a domácí si opět připsali do tabulky 3 body.
Sestava KSNP Sedlec : Míra Malík - Michal Osten, Míra Kocmánek, Bohouš Keleman, Míra Tichý - Karel Löfler, René Ludvík, Bohouš Hartl, Táta Mikula - Olda Kozel, Jirka Osten (střídání : 45´ Petr Blažek, Olda Kozel ven)
Zajímavé momenty : ***   Bohouš Hart se v 66. min. s bolestnou grimasou ve tváři dožaduje střídání - ale to nejde, protože Sedleckých je jenom 12 a jeden už střídal v poločase. Sedlec dohrává 2. polovinu druhé půle v 10.    ***    Zdá se, že Sedlec našel své ztracené střelce - u Jirky Ostena jde jen o návrat bývalé formy (5 gólů ve 2 utkáních), zato Renda Ludvík se rozstřílel - a kdyby nedával v Božíčanech sám před brankářem patičku, mohl mít na svém kontě už 4 místo i tak skvělých 3 gólů ve 2 utkáních. Hoši, děkujem !   ***   43 min. - Olda Kozel běží úplně sám na brankáře, chce udělat kličku, ale provede to prachbídně, brankář chytá. Kdyby dal na 4:0, bylo vymalováno. To samé provádí Táta "Miki" Mikula ve 2. poločase. Skvěle vybojuje míč, je sám před brankářem, vpravo má ještě Ostena, ale chce přehodit brankáře a přehazuje i bránu - mohlo být 6:1. Až bude Sedlec tyhle šance proměňovat, půjde na postup !

Božíčany : KSNP Sedlec 2:4
1. kolo - 19.8.2000
(branky Sedlece : J.Osten 2, R.Ludvík, M.Tichý)

Tak, a je to tady. Fotbalisté Sedlece vyběhli ke svému prvnímu utkání v sezoně 2000/2001.
I když předvedená hra obou mužstev odpovídala tomu, že jde o úvod sezóny, je třeba na úvod říci, že tým Sedlece byl jednoznačně lepší. Celý zápas držel svého soupeře pod tlakem, tým Božíčan vystřelil za celý první poločas pouze jednou, zatímco fotbalisté Sedlece klidně mohli vést 5:0 a nikdo by se nedivil. ALE TO PROMĚŇOVÁNÍ ŠANCÍ !! 2 tutovky spálil René Ludvík, jednu Jirka Osten a jednu Olda Kozel. Poločas skončil 0:1 díky penaltě, kterou proměnil Míra Tichý po faulu na Jiřího Ostena. Brzy po změně stran přidal další gól René Ludvík po skvělé akci na jeden dotek po ose Ludvík, Osten, Löfler, Ludvík. Brzké vedení ve 47. min. 2:0 hráče Sedlece ukolébalo (navíc byl vyloučen hráč Božíčan za 2 hrubé fauly zezadu) - a to se hned nevyplatilo. Po náhodné akci snížili Božíčany na 1:2 a hosté se začali strachovat o výsledek. Pak sice  Osten zvýšil na 1:3, ale Božíčany se opět vrátili do zápasu snížením na 2:3 po hrubé chybě Michala Ostena. Naštěstí cca v 70 min. přidal další gól jeho bratranec Jirka Osten, bylo to 2:4 a pak už fotbalisté Sedlece dovedli utkání v poklidu do vítězného konce.
Sestava KSNP Sedlec : Míra Malík - Michal Osten, Míra Kocmánek, Bohouš Keleman, Míra Tichý - Karel Löfler, René Ludvík, Bohouš Hartl, Milan Novotný - Olda Kozel, Jirka Osten
Zajímavé momenty : ***   Hráči Sedlece trefili 3x břevno   ***   Hráč Božíčan dostává v 2. poločase žlutou kartu. On sám již ví, že je to jeho druhá, ale rozhodčí Sedláček si toho všimne až po chvíli, po podrobném studování svého zápisníku. Se slovy "No jo, nedá se nic dělat" vytahuje červenou a vykazuje hráče ze hřiště.   ***   Opilý polonahý fanoušek domácích vtrhne v závěru zápasu do hřiště a dožaduje se penalty po souboji ve vápně. Pořadatel ho ihned odvádí se slovy "Franto, co tam lezeš, ještě jednou a urazím ti hlavu !"

 

Cesta Sedlece pohárem ČMFS : 2 kola a dost ! 

Kyselka : KSNP Sedlec 1:4
1. kolo poháru - 30.8.2000
(branky Sedlece : J.Osten 2, T.Mikula, J.Kořínek)
Jasné vítězství hostů. Kéž by to i v soutěži šlo takhle lehce ........

Sadov : KSNP Sedlec 3:3  (5:4 na pen.)
2. kolo poháru - 6.9.2000
(branky Sedlece : J.Osten 2, R.Ludvík)
Tak, a jsme venku. Sedlec se sešel pouze v 11 lidech , vedl 1:0 v poločase, pak ještě 2:0 a 3:1, ale domácí stačili srovnat a vyhráli na penalty. Sedlec a pohár - to prostě nejde k sobě.

Vyhledávání

© 2012 www.OKstudio.eu . Všechna práva vyhrazena.