Kniha návštěv

ludvík

Jak vytáhnu paty a už je tu pěkná mela.Takovou porážku jsem taky nečekal ale je tu.Tak taky dobrá zpráva Van de Ludvík se vrací,doufám že s ním přijde i štěstí.Za tři body v Teplý třicet pivíček.

Sedlecký roury

Souhlasím s Fantomasem,dokud budou hrát za Sedlec ty dva totální dementi Lehečka s Hokejkou,tak budete hrát pořád hovno.Ještě by to chtělo pořádného golmana.Bývalý hráč Sedlece

Re: Sedlecký roury

Nevim,kdo je Fantomas,ale řekl by jsem,že je trochu mimo.A "Bývalý sedlecký hráč "taky.Alespoň v tom,že všechno pořád hází na Hokejku a Lehyho.Nevim kolik zápasů Sedlece jste viděli,ale Hokejka nastoupil jen v jednom a to na 10 minut a Lehy v každym zápase patřil rozhodně k těm lepším v týmu.I když toho samozřejmě taky spoustu zkazil,ale vždy aspoň bojoval.Takže dávat vinu za naše výsledky těmto dvěma je totální nesmysl.A že nikdy nic neudělali pro Sedlec je další blud,kterej může šířit jen člověk neznalej věci,kterej jen prostě nemá rád je dva.Jen krátce,Lehy nás trénoval minimálně 2 roky zadarmo a kdo si myslíš,že nám seká hřiště?Hokejka!A dělá to taky zadarmo.Spíš mi napiš,kdo toho pro Sedlec kromě Bubáka,Fana a Rosti udělal víc?Takže Fantomasi a ostatní,kritizovat si můžete koho chcete,je to vaše právo,ale ať to není sprostý,jako v neděli večer a hlavně ať je to aspoň trochu pravda.Takže Sedleci zdar a uvidíme v sobotu,jak se nám bude dařit.

Re: Re: Sedlecký roury

A ještě k tomu brankáři,nevim jak to ti dva(Fantomas a Býv.sedl.hráč) mysleli,ale Milan nezavinil jedinej gól,sice si ani nesáhl na balon,ale za góly rozhodně nemohl.Já bych mu chtěl spíš poděkovat,že nám v nouzi přišel pomoct a že to v tý bráně vydržel až do konce i když to bylo peklo!!!

Re: Re: Sedlecký roury

Mládí vpřed,pryč se starými paprikama,jinak budete hrát hovno.Čestmír.

Re: Re: Re: Sedlecký roury

Mě je uplně jedno mladej nebo starej,rozhoduje výkonost.V dnešní době komu slouží zdraví není v sedmatřiceti starej a má vykonost a chut.Pište si co chcete bez sprostých a urážlivých slov ale já osobně nemám rád schovávání za pseudonymi.Nestydte se vyjádřit pod pravým jménem.Nebojte se!

Re: Re: Re: Re: Sedlecký roury

kdo je ten předseda

Re: Re: Re: Re: Re: Sedlecký roury

Nepodepisuj se mým jménem srabíku.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sedlecký roury

Pořád nevím kdo je ten předseda,to je taky pseudonym?

Záznamy: 41 - 50 ze 167