Kniha návštěv

Titulek

Re: nasrat Ti Kozel,nachcat Ti Osel !!!

"Nasrat Vám všem Veteránům" ... "Za ty keci Vás sejmem ,jak škodnou!!!!" ... "Sedlec A 4 : 1 Old Boys "

Takže Janas, jak ten zápas s Veterány dopadl ? Prohráli jste 3:2 a ještě navíc jsi dostal housle s přípojí, takže až příště budeš zase chtít něco pěkného napsat, udělej to před vyhulením toho špeka :-)

"starý"- mladý

Tentokrát bych je nešetřil...tak 5:0 by tomu zápasu slušelo:-)

Sobotní Citroen cup

Už se nemůžu dočkat,až vyprášíme ty naše zajíčky!Prostě po našem-povolit-přitáhnout.Jen doufám.že nám je Milda nalosoval do skupiny.

Re: Sobotní Citroen cup

Si piš že je máme nalosovaný. Fleky by si neměl zapomenout vzít v sobotu baťoh, bude ho potřebovat. Škoda že já hrát nemůžu, těšil jsem se na nějaký to HELEPOCEMKAMDEŠ :-)

Re: Re: Sobotní Citroen cup

Já ti dám pocem kam deš, asi Tě vynesu.

Re: Sobotní Citroen cup

Já ti dám zajíčky, jedinej kdo tam je zajíček Kovy s ml.Láďou. Ve skupině hrajemeespolu hned první zápas. Stejně to dopadne jako min. rok.

HURÁ

Už se konečně něco děje.

Záznamy: 161 - 167 ze 167

<< 13 | 14 | 15 | 16 | 17