Sezóna 2011/2012 týmu KSNP Sedlec B (muži)

 

Zápas roku: baráž o postup do III.třídy.
26.6.2011 / KSNP Sedlec B - TJ Počerny 4:2 (2:1)

Branky za Sedlec: Budil Jan, Kusovský David, Lehečka Jiří, Kováč Michal.
SestavaFlekač - V.Vála, Slavík ml., Vyskočil, Kusovský - Lehečka, Vála V.ml., Vála B., Justa - Budil, Osten. Střídali: Kováč, Kozel.
Hráno na hřišti ve Staré Roli.

Krásné počasí, skvěle připravený trávník na hřišti ve Staré Roli. Obě mužstva, která se v jediném a posledním zápase sezóny chtěla porvat o III. třídu, měla pro fotbal ideální podmínky.
Sedlec na soupeře vlétl a z prvního útoku dal gól ! Jirka Osten si na křídle pohrál s obráncem, předložil před bránu tutovku Jendovi Budilovi a ten se na dvakrát prosadil - 1:0. Šok pro Počerny hned ve druhé minutě. Sedlec tlačil dál, ale i Počerny hrozily z rychlých kontrů. Ve 25.min. si vzal míč záložník Jirka Lehečka a když viděl, že ho nikdo neatakuje, zkusil vystřelit. Míč zapadl přímo do šibenice a bylo to 2:0. Výstavní kousek. Deset minut před koncem se ale Počerny vrátily do zápasu. Po závaru ve vápně se dvakrát tečovanou tydlibabkou prosadil jejich hráč a snížil na 2:1.
Do druhé půle oba týmy vystřídaly, ale obraz hry se příliš nezměnil. Hrál se vyrovnaný fotbal od vápna k vápnu. Zřejmě rozhodující okamžik zápasu přišel v 60.minutě. Jirka Osten posílá přízemní centr do vápna, ten se mu ale nepovedl a míří přímo do rukou gólmana. Akce se zdá zabitá, když tu ale brankáři
vypadává míč přímo na nohu Davida Kusovského, na kterého zívá prázdná brána. Střelu z pěti metrů zvládl sedlecký záložník bravurně a bylo to 3:1. V 70.min. ještě vykřesal počernskou jiskřičku naděje Petrides, který si naběhl na míč (lajdácky propuštěný obranou) a křížnou střelou snížil na 3:2. Sedlec ale drama nepřipustil a v 75.min. po akci na jeden dotek po ose Kusovský, Lehečka, Kozel, Kováč utekl Jirka Osten a předložil před prázdnou Michalu Kováčovi - 4:2. Počerny vrhly všechny síly do útoku a tak mohl jedno z okének v jejich obraně využít agilní Osten, který předložil doslova lahůdkový míč před úplně prázdnou bránu Láďovi Valovi ml., který ale z metru překopl (asi jako na tomto videu). No ale Sedlec to mrzet nemuselo, Počerny už nic nevymyslely a tak když rozhodčí Godža naposledy pískl do píšťalky, mohl slavit zasloužený postup do III.třídy.
Po zápase se šlo "Ke srubu", kde se celá úspěšná sezóna zakončená postupem řádně oslavila.
 

Zápasu se věnoval i Karlovarský deník v tomto článku:
27.6.2011 / Postup. Fotbalisté nováčka IV. třídy Sedlece B si na své konto ve své premiérové sezoně připsali na své konto zasloužený postup.

5.6.2011 / Sedlec B - Údrč 6:0 (1:0)

Branky: Kozel Oldřich 2, Osten Jiří, Vála Vladimír ml., Budil Jan, Kusovský David.
Sestava: Jokš - Vyskočil, Slavík ml., Slavík, Vála D. - Vála ml., Vála B., Gonda, Kusovský - Vála, Justa. Střídali: Budil, Lehečka, Kozel, Osten.

Další povinná výhra. Na hřiště prvního přijela předposlední Údrč, nic jiného, než tři body, sedlecká družina brát nemohla.
Údrč však překvapivě odolávala skoro celý první poločas, na jehož konci propálil gólmana Láďa Vála ml. - 1:0. 
Do druhé půle Sedlec prostřídal a začala střelecká smršť. Gólostroj načal Jirka Osten, který si balón dvakrát posunul a zakončil k levé tyči - 2:0. Třetí gól přidal všudybyl Jenda Budil - 3:0. Údrč byla rozhádaná, nadávali na všechny a na všechno, nejvíc na rozhodčího (který jim však utkání rozhodně neprohrál). Sedlec pak do rozhádané obrany pořádal výpady, při jednom z nich David Kusovský čechral oblouček na hlavu některého z útočníků, míč ale k údivu všech zarotoval a zapadl krásně do kouta branky - 4:0. Poslední dvě branky Sedlece v tomto ročníku vsítil Olda Kozel. Poprvé mu chtěl obránce udělat kličku ve vlastním vápně (to asi !) a sedlecký střelec mu míč sebral a uklidil ho k pravé tyči - 5:0. To samé udělal i s dalším balónem (lišácky mu ho přepustil Jirka Osten) a završil skóre na 6:0. Byl to celkově 90tý gól Sedlece v sezóně, víc už jich nedá, v posledním kole má volno a musí čekat, jestli Štědrá nezakopne v Údrči. To se nakonjec nestalo 
a tak půjde Sedlec (díky horším vzájemným zápasům se Štědrou) do baráže o postup do III.třídy. Jeho soupeřem, tedy týmem, který se chce ve III.třídě zachránit, budou Počerny.

IV. třída, K.Vary.  

A3A2205 Sedlec B Údrč 6:0 (1:0) 20  
Branky: Kozel Oldřich 2, Budil Jan, Osten Jiří, Kusovský David, Vála Vladimír;Rozhodčí: Horvát Petr; ŽK: 0 - Tomka Josef, Gallšneider Josef, Tomka Martin

Zápasu se věnoval i středeční KV Deník, naskenovanou podobu článku najdete TADY, článek v elektronické podobě přímo na webu KV Deníku hledejte ZDE.

Dokopná
Po vítězném zápase se konala v areálu Dokopná - zapití sezóny 2010/2011.
Popilo se, poklábosilo, vyhlásili se nejlepší 3 hráči za jaro 2011 (1.Osten, 2.Vyskočil, 3.Kusovský) , nejlepší brankář (Jokš), nejlepší hráč do 23 let (Vála V.). Na všechny oceněné fešáky se můžete podívat v mini-fotogalerii ZDE.
 

  

29.05.2011 / Valeč - Sedlec B 2:9 (0:4)

BrankyKubišta Milan, vlastní - Osten Jiří 5, Justa Jan 2, Vála Vladimír 2.
Sestava: Soukup - Vyskočil, Slavík ml., Vála B., Vála st. - Lehečka, Vála ml., Budil, Gonda - Osten, Justa. Stř. Kováč.

Zápas o ničem, ještě pět minut před zápasem se domácí naháněli po vesnici a brali každého, kdo měl dvě nohy. Sedlec potvrdil první místo v tabulce a od začátku bylo jasné, že půjde o další kanonádu na úkor soupeře. Střelecky se blýsknul nejlepší kanonýr IV.třídy, Jirka Osten, který dal 5 gólů.

IV. třída, K.Vary. 

A3A2103 Valeč Sedlec B 2:9 (0:4)    
Branky: Kubišta Milan, vlastní - Osten Jiří 5, Justa Jan 2, Vála Vladimír 2
 

21.5.2011 / Sedlec B - Bochov B  8:0 (4:0)

Branky: Osten Jiří 3, Vála Vladimír st., Kozel Oldřich, Budil Jan 2 (jeden oficiálně napsán na Hudce), Kováč Michal (oficiálně napsán na Gondu).
Sestava: Jokš - Vyskočil, Lehečka, Slavík ml., Vála st. - Vála, Budil, Gonda, Löffler - Kozel, Osten. Stř. Hudec, Kováč. 

Zápas o první místo v tabulce. První Bochov přijel na půdu druhého Sedlece. A dostal výprask. Kanonádu začala vzorná spolupráce útočného dua Budil - Osten. Napřed Jirka Osten zatáhl do vápna, zpětnou nahrávkou našel Honzu Budila a ten napálil míč do prázdné brány - 1:0. Za 10 min. si hráči úlohy vyměnili - Budil nahrával a Osten skóroval - 2:0. Třetí gól přidal opět Honza Budil (krásný průnik do vápna a prostřelení gólmana) a poločasový účet uzavřel Olda Kozel , který s klidem protřelého matadora přeloboval brankáře - 4:0.
Druhý poločas začal tak, jak skončil první - kanonádou. Prudký centr zprava vyrazil brankář Bochova jen k nohám Jirky Ostena a na nejlepšího útočníka soutěže zívala prázdná brána - 5:0. Šestý dól přidal Láďa Vála st., před kterým tak dlouho ustupovala obrana, až si z pozice levého beka naběhl na pravé křídlo a napálil míč k tyči - 6:0. Další gól přidal Jirka Osten a završil tak svů hattrick - 7:0. A za mohutného deště se trefil i střídající Michal Kováč, jehož ránu si srazil domácí obránce do sítě - 8:0. Bochov v Sedleci nepředvedl nic a diváci jen nevěřícně zírali, jak může takový tým být na čele soutěže. 

IV. třída, K.Vary. 

A3A2004 Sedlec B Bochov B 8:0 (4:0)    
Branky: Osten Jiří 3, Vála Vladimír, Budil Jan, Kozel Oldřich, Gonda Josef, Hudec Vladimír
 

15.5.2011 / Otročín - Sedlec B  0:3 (0:1)

Branky: Vála Vladimír 2, Osten Jiří.
Sestava: Jokš - Slavík st., Vála D., Vyskočil, Lehečka - Kusovský, Justa, Löffler, Vála ml.  -  Budil, Kozel. Střídali: Osten, Slavík ml. Vála st. .

Zápas začaly dvě šance Otročína. Z toho jedna tutová, kdy šel útočník sám na brankáře, ale přestřelil. Ve 20. min. zaútočil Sedlec, centr do vápna, Olda Kozel sklepnul na Láďu Válu, ten vystřelil k tyči a bylo 0:1.
Ve druhém poločase Jirka Lehečka zacentroval, Jirka Osten trefil jen brankáře a dobíhající Láďa Vála uklidil balón pod víko - 0:2. Otročín nic nevzdával, ale vepředu byl neproduktivní, všechny jeho přímé kopy končily ve zdi. Na druhé straně 15 minut před koncem přišel další centr Lehečky a tentokrát se Osten hlavou nemýlil - 0:3.

Rozhodčí: Hrubý Vít.
ŽK: 1:0.
IV. třída, K.Vary.

A3A1904 Otročín Sedlec B 0:3 (0:1)    
Branky: Vála Vladimír 2, Osten Jiří; Rozhodčí: Hrubý Vít; ŽK: 1:0

07.05.2011 / Sedlec B - Kr.Údolí 7:4 (3:1)

Branky: Osten Jiří 3, Budil Jan 2, Justa Jan, Kováč Michal - Hudec Vladimír 2, Olejník Vlastimil, Korunka Milan.
Sestava: Jokš - Kusovský, Vála, Vyskočil, Slavík ml. - Lehečka , Gonda, Justa, Budil - Osten, Kozel. Střídal: Kováč.

Ve slávistických dresech nastoupila jedenáctka Krásného Údolí na dalovickém hřišti proti Sedleci B. Dresy slavného klubu jim ale moc nepomohly, prakticky celý zápas se odehrával na jejich polovině.
Střelecky se jako první prosadil Jirka Osten, který po uličce od Pepy Gondy prostřelil brankáře - 1:0. Pak Olda Kozel překvapil obranu hostů přihrávkou na zcela volného Jirku Ostena, ten si posunul do vápna  abylo to 2:0. Hosté zlobili zcela sporadicky, ale když už se dostali do vápna, byli nebezpeční. A jednu chybu sedlecké zálohy dokonce potrestali snížením na 2:1. Naštěstí sedlečtí útočníci odpověděli presingem na gólmana, ten zazmatkoval a přihrál před svou bránu volnému Ostenovi a hattrick byl na světě - 3:1.
Druhá půle začala tak, jak skončila ta první: tlakem Sedlece. Krásné Údolí se ve vápně dopustilo faulu a následnou penaltu proměnil jistě Honza Justa - 4:1. Vypadalo to, že je po zápase, ale Údolí se po dvou gólech (jeden po úniku ze strany a druhý z penalty) dotáhlo na kontaktních 4:3. Přišla ale blesková odpověď. Pepa Gonda uličkou vysunul Jendu Budila a ten zvýšil na 5:3. Za dvě minuty pronikl do vápna Jirka Osten a z brankové čáry přihlál opět Budilovi, který do prázdné brány jen zasunul - 6:3. To už bylo skutečně po zápase, Krásné Údolí už nic neukázalo, čestnou výjímkou byl jejich kapitán, který krásně proměnil přímák z 20-ti metrů a snížil na 6:4. Konečnou podobu dal výsledku střídající Michal Kováč, který si naběhl do vápna a placírkou vstřelil premiérový gól za "béčko" - 7:4.
Zajímavostí zápasu bylo neproměnění asi 5-ti tutovek Jirky Ostena a perličkou pak 1000% šance Oldy Kozla, který z metru překopl prázdnou bránu (úplně přesně jako Christiano Ronaldo na tomto videu, stejná akce je i na tomto videu). Sedlecké útočné duo však nemusí smutnit, je v dobré společnosti třeba Tomáše Rosického TADY nebo Diega Forlana TADY
Jinak krásné sobotní odpoledně přineslo pohodové tři body pro Sedlec.

Hráno na hřišti v Dalovicích (Fan chtěl mít v Sedleci klid)
IV. třída, K.Vary.

A3A1803 Sedlec B Kr.Údolí 7:4 (3:1)    
Branky: Osten Jiří 3, Budil Jan 2, Justa Jan, Kováč Michal - Hudec Vladimír 2, Olejník Vlastimil, Korunka Milan
 

30.4.2011 / Jáchymov B - Sedlec B 1:1 (0:0)

Branky: Giňa František - Budil Jan.
Sestava: Jokš - Kusovský, Vála, Vyskočil, Lehečka - Vála ml., Gonda, Löffler, Budil - Osten, Kozel. Střídali: Justa, Slavík st.

Sedlec začal aktivně, 20 minut nepůjčil Jáchymovu míč, ale výsledkem byla jen šance Jirky Ostena, který svůj pokus umístil vedle tyče. Jinak se první půle hrála od vápna k vápnu.
Druhý poločas byl o něčem jiném. Jáchymov prostřídal, do hry se dostali mladíci a Sedlec ztrácel dech. V 70.min. vystřelil domácí záložník z cca 25 metrů, brankář Jokš balón vyrazil jen před sebe a jáchymovský Giňa s dorážkou problém neměl - 1:0. Sedlec se ale nevzdal. Ve vápně se k míči dostal Jirka Osten, přes hlavu ho vrátil do malého vápna, tam Tonda Slavík uklidil  dva obránce do brány, míč doputoval k volnému Budilovi a ten ho napálil pod víko - 1:1.
V šlágru kola ani jeden tým nedokázal vstřelit rozdílový gól. Remíza je spravedlivá.

Pro zajímavost, ten samý zápas viděný očima TJ Jáchymov:
Na to, že se hrála nejnižší třída okresu, tak to byl velice kvalitní duel mužstev, které okupují přední příčky tabulky. Hosté ze Sedlece se netají tím, že by si rádi zahráli soutěž o třídu výše. První půle se hrála ve svižném tempu od vápna k vápnu, ale bez gólového efektu. Druhé dějství bylo pro padesát přítomných diváků opět pěkným zážitkem, ale pořád se čekalo na gól. Toho se dočkali domácí hráči a diváci v 75. minutě, kdy střídající Günther vystřelil z dvaceti metrů, hostující strážce svatyně tuto střelu podcenil, vypadla mu z ruky a dobíhající jáchymovský Giňa dorážel do prázdné brány. Sedlečtí borci nesložili zbraně, v 82. minutě se nedohodl domácí obránce s gólmanem a bylo vyrovnáno. I když měli jáchymovští fotbalisté ve druhé půli větší šance, mohli odejít z tohoto boje poraženi. V 88. minutě střílel sedlecký útočník z malého vápna, domácí brankář Ulaga předvedl svůj nejlepší zákrok v kariéře a zázračným zákrokem se přičinil o to, že jáchymovský tým na jaře ještě neprohrál. Sudím zápasu byl Vít Hrubý z K.Varů a svým bezchybným výkonem přispěl k velmi dobré úrovni zápasu. Sestava týmu, který ještě na jaře nepoznal hořkost porážky: Ulaga - Mrázek, Červenka, Stradiot, Kunst - Kožušník, Hynek, Phung Quang Duc, Tichý - Hron, Kuru, střídali: Günther, Jonák, Giňa.
Zdroj:
https://fotbaljachymov.webnode.cz/muzi-b/zpravy-o-utkanich/

Rozhodčí: Hrubý Vít. / ŽK: 0:1

A3A1705 Jáchymov B Sedlec B 1:1 (0:0)    
Branky: Giňa František - Budil Jan; Rozhodčí: Hrubý Vít; ŽK: 0:1
 

23.04.2011 / Sedlec B - Stružná 7:1 (2:0)

Branky: Budil Jan 2, Justa Jan 2 (1+1 z pen.), Osten Jiří, Kusovský David, Vála Daniel - Brančík Štefan.
Sestava: Jokš - Kusovský, Slavík ml., Vála, Vyskočil - Vála ml., Justa, Gonda, Löffler - Budil, Kozel. Střídali: Osten, Vála D.

Kočička - myšička.
Dnes neměl Sedlec se Stružnou vůbec žádné problémy. V prvním poločase byla hra ještě jakžtakž vyrovnaná, ale ve druhém hosté úplně odpadli.
Góly v první půli dali Jenda Budil (po krásném vysunutí od El Matadora) a druhý Honza Justa z penalty, která se kopala po faulu na něj. Zatímco Stružná neměla nic, Sedlec mohl ještě přidat minimálně dva (Kojak sám na penaltě, Honza Budil sám na malém vápně), ale protože se nezadařilo, šlo se do kabin s náskokem pouze 2:0.
Ve druhém poločase se rozjel brankostroj. Napřed Honza Justa dorazil Ostenovu střelu do gólmana - 3:0. Pak zahřmělo také na druhé straně a hosté proměnili přímý kop z 20ti m (pěkně přes zeď) - 3:1. Ale prakticky vzápětí šel míč po ose Kozel - Gonda - Budil a posledně jmenovaný prostřelil gólmana - 4:1. Pak se konečně trefil smolař zápasu Jirka Osten, který před tím zazdil tak 3-4 tutovky - 5:1. Před koncem zatáhl do vápna míč Budil a předložil ho proti noze Davidu Kusovskému, který byl sám na penaltě a propálil gólmana - 6:1. Hřebíček do rakve hostů zatloukl Dani Vála, který si naběhl na zpětnou přihrávku Ostena a posledním dotykem s míčem v zápase uzavřel účet na 7:1.
Díky druhému poločasu, kdy Sedlec povozil obranu Stružné na kolotoči, vyhráli domácí rozdílem dvou tříd.

ŽK: Osten Jiří, Vyskočil Jan - Synek Martin, Dotzauer Bedřich, Kozler Václav.
IV. třída, K.Vary.

A3A1602 Sedlec B Stružná 7:1 (2:0)    
Branky: Budil Jan 2, Justa Jan 2, Osten Jiří, Kusovský David, Vála Daniel - Brančík Štefan; ŽK: Osten Jiří, Vyskočil Jan - Synek Martin, Dotzauer Bedřich, Kozler Václav
 

17.4.2011 / Sokol Štědrá - Sedlec B 1:1 (0:0)

Branky: Karnoll Radovan - Osten Jiří.
Sestava: Jokš - Kusovský, Slavík ml., Vála, Vyskočil - Vála ml., Budil, Lehečka, Justa - Osten,Kozel. Střídali: Hudec, Vála D.

Ve Štědré se hrál bojovný a ostrý zápas. Sedlec měl po celých 90 min. více ze hry, ale ztroskotal na neproměňování šancí. V prvním poločase stojí za zmínku dvě tutovky Jirky Ostena a jedna Honzy Justy.
Druhý poločas začal pro Sedlec výborně. Po faulu na Láďu Válu kopal sám faulovaný penaltu .... a kopl jí vysoko nad. Od té chvíle se hrál bojovný fotbal bez vyložených šancí. Až 15 min. před koncem udeřilo před sedleckou brankou. Domácí kopali trestňák z cca 22 metrů, střela šla přímo doprostřed brány na brankáře Milana Jokše, ten ji však hrubě podcenil, promáchl a bylo to překvapivých 1:0. Sedlec se nevzdal, ale na Štědré bylo vidět odhodlání za každou cenu se zazdít na vápně a ukopat tři body. To se jim málem podařilo. V poslední sekundě zápasu si ale na přímý kop od Jendy Vyskočila naběhl Jirka Osten a hlavou nekompromisně zavěsil - 1:1. Domácí rozehráli a rozhodčí foukl konec. Z výsledku byli nakonec zklamáni všichni. Štědrá proto, že o dva body přišla v úplném závěru, Sedlec proto, že nedokázal herní převahu přetavit ve vítězství.

Rozhodčí: Polívka Miloslav, Horvát Petr, Godža Ladislav; ŽK: 2:0.
Hráno ve Štědré před 50ti zapálenými fanoušky. Hrozný terén, hřiště samý krtinec.

Fotogalerie ZDE.

A3A1506 Štědrá Sedlec B 1:1 (0:0)    
Branky: Karnoll Radovan - Osten Jiří; Rozhodčí: Polívka Miloslav, Horvát Petr, Godža Ladislav; ŽK: 2:0

10.4.2011 / Olšová Vrata - Sedlec B 2:2 (1:1)

BrankyOsten Jiří, Vála Vladimír.
Sestava:

Neuvěřitelných 1080 minut čekali fotbalisté Sokola Olšová Vrata na další bodový zisk. Dočkali se. V oficiálně 14. kole fotbalové čtvrté třídy se mohli radovat z bodového zisku za překvapivý nerozhodný výsledek s rezervou Sedlece. Senzační dělbu bodů zařídili domácímu celku střelci Jiří Mencl a Josef Karban. Za hosty se poté střelecky prezentovali Jiří Osten a Jan Budil (v zápisu je však jako střelec označen Vála Vladimír).

A3A1401 Ol.Vrata Sedlec B 2:2 (1:1) 25  
Branky: Mencl Jiří, Karban Josef - Osten Jiří, Vála Vladimír; Rozhodčí: Polívka Miloslav; ŽK: Trapp Josef, Vančura Martin, Vopálenský Jakub - 0

3.4.2011 / Sedlec B - Pernink B 4:0 (1:0)  

Branky: Kozel Oldřich 2, Budil Jan, Osten Jiří.
Sestava: Jokš - Slavík, Slavík ml., Vála, Vyskočil - Vála ml., Gonda, Lehečka, Kusovský - Justa, Osten. Střídali: Kozel, Budil, Vála D.

V nedělním horkém odpoledni sehrálo sedlecké Béčko průměrný zápas, ovšem s naprosto přesvědčivým výsledkem.
V první půli se toho moc nedělo, několik průniků do vápna, ale bez ohrožení branky Perninku. Jedinou výjimkou byla šance sedleckého kanonýra Jirky Ostena, kterou s jistotou sobě vlastní přetavil v gól - jeho nepovedený pokus o střelu z prostoru penalty se došoural k tyčce a  od ní se odrazil do branky - 1:0.
Do druhého poločasu Sedlec prostřídal a na plac se tak dostal Spasitel. Útočník Olda Kozel se postaral o všechny tři branky v druhé půli. Nejprve sám přeloboval gólmana z 20-ti metrů (po přesném pasu od Lehečky) - 2:0, potom neomylně vyslal do šance Jendu Budila (ten šel sám na brankáře, pohrál si s ním a zavěsil) - 3:0 a nakonec využil i uličku od Davida Kusovského a technickou střelou k tyči nedal gólmanovi šanci - 4:0. A bylo po zápase. Přes několik dalších šancí na obou stranách se stav utkání už nezměnil a Sedlec tak vkročil do jarní sezóny s plným bodovým ziskem.

Pro zajímavost, článek z web stránek Perninku:
V tomto utkání bylo znát že naši kluci jsou prvně po zimě na hřišti. Rozdíl byl znát i když jsme si vypracovali 4 šance, ale nedokázali je proměnit. Musíme uznat že byl soupeř fotbalovější.

Rozhodčí: Řáda Josef.
ŽK: Vyskočil Jan - Mitterpach Miroslav
Hráno na UMT OStrov.

A3A1306 Sedlec B Pernink B 4:0 (1:0)    
Branky: Kozel Oldřich 2, Budil Jan, Osten Jiří; Rozhodčí: Řáda Josef; ŽK:Vyskočil Jan - Mitterpach Miroslav

 

 

Střelci za podzim Střelci za jaro Střelci celkem

Osten J. : 11 gólů
Vála V.ml. : 8 gólů
Budil J. : 6 gólů
Löffler K. : 4 góly
Kozel O. : 4 góly
Vála V. : 2 góly
Vála B. : 2 góly
Gonda J. : 2 góly
Osten Mil. : 1 gól
Osten Mich. : 1 gól

Osten J. : 17 gólů
Budil J. : 8 gólů
Vála V.ml. : 6 gólů
Kozel O. : 5 gólů
Justa J. 5 gólů
Kusovský D. : 2 góly
Vála V. : 1 gól
Vála D. : 1 gól
Gonda J. : 1 gól
Hudec V. : 1 gól
Kováč M. : 1 gól

Osten J. : 29 gólů
Budil J. :  14 gólů
Vála V.ml. : 14 gólů
Kozel O. : 9 gólů
Justa J. : 5 gólů
Löffler K. : 4 góly
Vála V. : 3 góly
Gonda J. : 3 góly
Vála B. : 2 góly
Kusovský D. : 2 góly
Vála D. : 1 gól
Hudec V. : 1 gól
Kováč M. : 1 gól
Osten Mich. : 1 gól
Osten Mil. : 1 gól

Kopali jsme 1 penaltu, 
Pepa Gonda neproměnil.

Kopali jsme 1 penaltu, 
Honza Justa proměnil.

 
                                 

Oficiální tabulka střelců ČMFS, III.třída, K.Vary (6.6.2011) 

Osten Jiří

Sedlec B

29

Budil Jan

Sedlec B

14

Vála Vladimír

Sedlec B

14

Kozel Oldřich

Sedlec B

9

Justa Jan

Sedlec B

5

Löffler Karel

Sedlec B

4

Gonda Josef

Sedlec B

3

Vála Vladimír

Sedlec B

3

Vála Bedřich

Sedlec B

2

Kusovský David

Sedlec B

2

Kováč Michal

Sedlec B

1

Hudec Vladimír

Sedlec B

1

Osten Michal

Sedlec B

1

Osten Milan

Sedlec B

1

Vála Daniel

Sedlec B

1

 

 

31.10.2010 / Statek Údrč - KSNP Sedlec B 3:5 (1:1)

Branky: Tomka Josef, Chytka Martin, Granec Jan - Vála Vladimír 2, Vála Bedřich, Löffler Karel, Kozel Oldřich. 
Sestava: Jokš - Vála V., Vála D., Vyskočil, Slavík A.ml. - Löffler, Gonda, Vála B., Vála V.ml. - Kozel, Budil. Střídal: Osten J.

Sedlec jel do Údrče jako jasný favorit, ale na hřišti svou převahu dlouho nedokázal přetavit v gól. Až ve 25.min. se do míče opřel Kája Löffler a ten skončil v šibenici - 0:1.  Gól však paradoxně nastartoval domácí, ti se začali více tlačit před gólmana Jokše a po jednom závaru dokonce nečekaně srovnali - 1:1.
Prvních deset minut druhé půle bylo z obou stran nevýrazných, na což se už nemohl dívat Láďa Vála ml., který poslal ostrý centr do vápna, ten propadl přes dva obránce a překvapený Olda Kozel už neměl problém zasunout ho ze šesti metrů do brány - 1:2. Sedlec najel na pohodovou vlnu, ze které ho však srazila hrubka gólmana Milana Jokše, který podcenil lehký přímák a propustil ho v 65.min. do brány - 2:2. A aby toho nebylo málo, po rohovém kopu v 70.min. Údrč zvýšila na 3:2. Naštěstí hned po rozehrávce Sedlec srovnal, ve velkém se pustil do vápna domácích, tam se míč dostal k Láďovi Válovi ml., který propálil vše, co mu stálo v cestě - 3:3. V 80.min. přelstil Béďa Vála ofsajdovou past domácích, proběhl středem a podél gólmana chladnokrevně zakončil - 3:4. A potvrzení tří bodů zařídili Jirka Osten a Láďa Vála ml. První přesně nacentroval na penaltu a druhý do toho vlítl hlavou jak tank a zavěsil pod víko - 3:5.
I když to chvíli vypadalo, že si Sedlec neodveze ani bod, potvrdil svou podzimní formu a právem přezimuje na třetím místě tabulky. 

A3A1105 Údrč Sedlec B 3:5 (1:1)    
Branky: Tomka Josef, Chytka Martin, Granec Jan - Vála Vladimír 2, Vála Bedřich, Löffler Karel, Kozel Oldřich; Rozhodčí: Godža Ladislav; ŽK: 2:1

Konečná podzimní tabulka ( 31.10.2010)
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
1. Štědrá 10 8 1 1 30: 6 25 ( 7)
2. Jáchymov B 10 8 1 1 36: 18 25 ( 7)
3. Sedlec B 10 8 0 2 42: 12 24 ( 9)
4. Bochov B 10 8 0 2 32: 16 24 ( 12)
5. Stružná 10 5 0 5 23: 15 15 ( -3)
6. Otročín 10 3 3 4 22: 25 12 ( -3)
7. Kr.Údolí 10 3 2 5 23: 27 11 ( -4)
8. Valeč 10 3 1 6 14: 24 10 ( -5)
9. Pernink B 10 1 3 6 27: 31 6 (-12)
10. Údrč 10 2 0 8 14: 55 6 ( -3)
11. Ol.Vrata 10 0 1 9 14: 48 1 (-11)

23.10.2010 / Sedlec B - Valeč 3:0 (3:0)

BrankyOsten Jiří 2, Vála Vladimír jun.
Sestava: ?

Sedlecké Béčko prodloužilo sérii zápasů s obdrženou nulou, celkem v pohodě si na své konto v tabulce připočetlo tři body a Jirka Osten si upevnil postavení na čele čtvrtotřídních kanonýrů.
A po zápase na "dokopnou". I když nás čeká ještě jeden zápas, mužstvo se po utkání odebralo do Sedlecké pivnice, kde zakončilo podařený podzim. K tanci a dobré náladě bohužel nemohl hrát pracovně zaneprázdněný DJ SrníCzech, ale velmi dobře ho zaskočil učedník, DJ Šlehačka. V Sedlecké se popilo, poklábosilo a všichni se už těší na Zimní ligu a pak také na jarní část soutěže, do které vstoupí z nadějné třetí nebo čtvrté pozice v tabulce (záleží na posledním podzimním kole). 

IV. třída.

A3A1003 Sedlec B Valeč 3:0 (3:0) 20  
Branky: Osten Jiří 2, Vála Vladimír; Rozhodčí: Horvát Petr

V rámci "Dokopné" se v Sedlecké pivnici vyhlašoval Nejlepší hráč Béčka za podzim 2010:
1. Gonda Josef
2. Vála Vladimír junior
3. Osten Jiří.
Tyhle tři fešáky si můžete prohlédnout ZDE.


 

18.10.2010 / Bochov B - Sedlec B 0:6 (0:4)

Branky: Osten Jiří 3, Budil Jan 2, Vála Bedřich. 
Sestava: ?

Sedm zápasů, sedm výher, skóre 30:8 - to byla bilance Bochova před tímto utkání. Ale přijelo sedlecké Béčko a všechno bylo jinak. Od 20. minuty to byl kolotoč, jaký tady asi ještě nezažili. Všechno načal obránce Béďa Vala, který si naběhl na Ostenovu přihrávku a zavěsil - 0:1. O pět minut později Gonda krásně vyslal kolmici mezi tři beky, Osten na vápně zpracoval a tvrdě vystřelil - 0:2. Za dalších 5 minut vyslal Béďa Vala do vápna Jendu Budila a ten se prosadil střelou k tyči - 0:3. A poločasovou demolici dokončil Budil, který utekl po lajně, vystřelil , gólman jen vyrazil k Ostenovi, který bez problému zasunul - 0:4.
Ve druhé půli utnul veškeré domácí myšlenky na obrat opět Jirka Osten, když vyčápl špatný odkop stopera a skóroval - 0:5. Konečnou podobu výsledku dal Honza Budil, který si položil i brankáře a do prázdný zvýšil na 0:6. Sedlec si v nedělním odpoledni pěkně zastřílel a odvezl si z horké bochovské půdy zasloužené tři body.

IV.třída. Rozhodčí: Šeda Pavel, bez ŽK

A3A0904 Bochov B Sedlec B 0:6 (0:4)    
Branky: Osten Jiří 3, Budil Jan 2, Vála Bedřich; Rozhodčí: Šeda Pavel

9.10.2010 / Sedlec B - Budoucnost Otročín 8:0 (1:0)

Branky: Osten Jiří 5, Kozel Oldřich 2, Budil Jan. 
Sestava: Jokš - Slavík A.ml., Vyskočil, Vala V., Osten M. - Löffler, Gonda, Vala B., Vala D. - Osten J., Budil. Střídal: Kozel.

Kočička - myšička. Otročín vydržel odolávat sedleckému tlaku jen jeden poločas, v němž jejich obranu dokázal pokořit pouze Jirka Osten - 1:0.
Do druhého poločasu nastoupil do útoku Olda Kozel zvaný Spasitel a začal úřadovat. Po třech minutách se jako lasička protáhl po čáře a předložil (opět, jako v každém zápase) na zlatém podnosu Jendovi Budilovi před prázdnou. Ten se , jako obvykle, pořádně netrefil, ale gólem to skončilo - 2:0. A spustila se lavina. Jirka Osten naznačil ve vápně centr a lehce zasunul k tyči překvapeného gólmana - 3:0. Tonda Slavík nahrál kolmici na Oldu Kozla, ten si balón zastavil na vápně a tvrdou střelou zvýšil na 4:0. Pak Olda sklepnul na Osla a ten ze 14ti metrů do víka - 5:0. Dál Jenda Budil z vlastní poloviny vyslal do brejku Oldu Kozla číhajícího na půlce, ten zasprintoval, položil si i gólmana a zasunul do prázdný - 6:0. Pak Budilovo centr sklepnul Kojak na Osla a ten z 10ti metrů nezaváhal - 7:0. Na konečných 8:0 zvýšil po samostatném průniku hrdina utkání Jirka Osten.
Další pohodové body pro Sedlec, už druhá kanonáda, po Olšovkách to odnesl Otročín.

Rozhodčí: Doležal Jaroslav. ŽK: 0 - Kroupa Aleš
IV. třída.
 

A3A0804 Sedlec B Otročín 8:0 (1:0)    
Branky: Osten Jiří 5, Kozel Oldřich 2, Budil Jan; Rozhodčí: Doležal Jaroslav;ŽK: 0 - Kroupa Aleš

3.10.2010 / Krásné Údolí - Sedlec B 1:4 (1:3)

Branky: Budil 2, Vala V.jun., Vala V.
SestavaJokš - Slavík A.ml., Vyskočil, Vala V., Osten M. - Löffler, Gonda, Vala B., Vala V.ml. - Osten J., Budil. Střídali: Vala D., Kozel. 

V Krásném Údolí měl Sedlec po celý zápas stálou převahu. Bylo to dané i bleskovým úvodem. V 1. minutě se Láďa Vala ml. opřel do trestňáku, brankář jen vyrazil před sebe a Honza Budil dorazil do prázdné - 0:1. O deset minut později si Láďa trestňák zopakoval, tentokrát už nic neriskoval a míč zavěsil přímo do šibenice - 0:2. Třetí gól si zavinili domácí sami, stoper dal malou malou domů a dobíhající Jenda Budil nadvakrát zvýšil - 0:3. I Sedlec si vybral slabou chvilku, chvilku před poločasem se po trmě vrmě ve vápně (oraništi) dostal k míči Korunka a snížil na 1:3
Druhý poločas začal nezapomenutelným gólem z půlky. Hráči Krásného Údolí se dostávali odkopem do brejku, naštěstí byl na půlce obránce Láďa Vala, ten z první napálil míč zpátky směrem na bránu domácích ... a světe div se , byl z toho gól - 1:4. Zbytek utkání už byl zajímavý jen tím, že Jenda Budil spálil tři tutovky do (skoro) prázdný. Pohodové tři body pro Sedlec.

Fotbalový klan Válů v dresu Sedlece opět řádil, převálcoval Krásné Údolí 

A3A0703 Kr.Údolí Sedlec B 1:4 (1:3)    
Branky: Korunka Milan - Budil Jan 2, Vála Vladimír, Vála Vladimír; Rozhodčí:Botoš Robert, Dvořák Jiří, Doležal Jaroslav; ŽK: 1:1
 

28.8.2010 / Pernink - Sedlec B  0:3 (0:1)

Branky: Gonda, Budil, Osten J.
Sestava: Jokš - Slavík A., Vyskočil, Vala V., Osten M. - Löffler, Gonda, Vala B., Slavík A.ml. - Budil, Vala V.ml. Střídali: Vala D., Osten J., Kováč.

Dohrávka, 28.9.2010. Hráno na UMT Ostrov. První gól dal Gonda po chybě brankáře, druhý Budil po trestňáku Ládi Valy ml. (do břevna), třetí Osten J. po nahrávce Budila (únik po křídle a předložení před prázdnou). Pernink neměl šanci.

A3A0206 Pernink B Sedlec B 0:3 (0:1)    
Branky: Budil Jan, Gonda Josef, Osten Jiří; Rozhodčí: Hrubý Vít; ŽK: 0 - Osten Jiří

 

25.9.2010 / Sedlec B - Jáchymov B 1:3

Branky: Osten Milan - Kuru Marián, Otiepka Martin, Giňa František
Sestava: Jokš - Vala B., Vala V., Vyskočil, Osten Mich. - Löffler, Gonda, Vala V.ml., Slavík A.ml. - Kozel, Osten Mil. . Střídali: Osten J., Budil, Vala D.

Pršelo, nevlídno, měkké hřiště. Jáchymovské béčko ovládalo hřiště zcela jednoznačným způsobem. Paradoxně jim však Sedlec situaci sám usnadnil třemi chybami brankáře a obrany, které jáchymovští stoprocentně proměnili v góly. Sedlecký prapor na chvíli zvednul Milan Osten, který z přímáku snížil na 1:2, ale to bylo ze strany domácích vše.

A3A0605 Sedlec B Jáchymov B 1:3 (1:3) 20  
Branky: Osten Milan - Kuru Marián, Otiepka Martin, Giňa František; Rozhodčí:Körmöczi Josef; ŽK: Vyskočil Jan - 0

 

18.9.2010 / TJ Stružná - Sedlec B 1:2 (1:2)

Branky: Hlavatý Jan - Budil Jan, Kozel Oldřich.
Rozhodčí: Dotzauer Radek.
Sestava: Jokš - Vala V., Vyskočil, Slavík, Vala B. - Vala V.jun., Gonda, Löffler, Osten Mil. - Kozel, Budil. Střídali: Osten Mich., Osten J., Vala D., Lehečka.    
ŽK: Hlavatý Jan, Hejhal Josef - Lehečka Jiří, Vála Vladimír, Vyskočil Jan, Slavík Antonín.
ČK: Vyskočil Jan, Slavík Antonín

Sedlec Stružnou zaskočil aktivní hrou od prních minut. Výsledkem dobré práce celého mužstva byla akce v 15.min., kdy se křížnou střelou z vápna prosadil Olda Kozel - 0:1. Ten samý hráč o 10 min. později vybojoval u rohového praporku míč, vnikl do vápna a předložil ho před prázdnou branku Jendovi Budilovi, který sice balón špatně trefil, ale ten se i tak doslova prosoukal do brány - 0:2. Ve 30.min. šel z placu stoper Slavík, neboť zastavil rukou nadějný brejk Stružné a rozhodčí vytáhl červenou. Domácí přesilovku využili a před koncem poločasu snížili na 1:2.
Ve druhé půli se Sedlec snažil udržet výsledek, ale v deseti to bylo těžké, Stružná tlačila a do obrany se valil jeden útok za druhým. Opravdové peklo začalo od 75.min., kdy se nechal po druhé žluté vyloučit i druhý stoper Vyskočil a domácí ještě zvýšili tlak. Výsledkem však bylo jen několik pološancí a zaslouženě vybojované 3 body pro Sedlec.
IV. třída, hráno na hřišti v Žalmanově.

Pro zajímavost, ten samý zápas viděný očima TJ Stružná:
Jednou to muselo přijít, ale proč zrovna tento zápas? Mám namysli letšní první porážka. Hráči Stružné si v tomto zápase opravdu nezasloužily prohrát. Jen měly velkou fotbalovou smůlu.
První branku dali hosté ze Sedlece ve 14. minutě. Druhou branku hosté přidali ve 22. minutě po dosti zbytečném si kličkování Bédíka Dotzauera na hranici struženského velkého vápna.
Ve 27. minutě dostal hostující kapitán červenou kartu za úmyslné hraní rukou (pokud by tak neučinil Radek Gašpar by šel zcela sám na branku Sedlece). Ve 33. minutě musel být pro zranění střídán Struženský Juraj Vicáň. Do hry šel místo něj posila z Bražce Václav Kozler. Ve 32. minutě se také trefil do brány domácí tým a to Honza Hlavatý - 1:2. Výsledek se už do konce zápasu neměnil, ale bylo se na co koukat. Hra se přelévala z jedné strany na druhou s tím, že tým Stružné měl těch akcí mnohem více. Jen škoda, že jsme je nedokázali proměnit. Největší šanci měl nejspíš Jirka Cibulka když orazítkoval levou tyč hostů. V 81. minutě dobře pískající rozhodčí Dotzauer poslal za zbytečné řečnění hostujícím dalšího hráče předčasně do sprch. Od té doby byl na hřišti pouze jeden tým a to i přes to, Stružná hrála v deseti neboť pro zranění odstoupil ze hry Bedík Dotzauer. Stružná odstřelovala branku hostů o sto-šest, ale marně.
Sestava TJ Stružná:
Novák Jiří, Dotzauer Bedřich, Dotzauer Josef (K), Paško Jaroslav (76. min. Šťovíček Josef), Synek Martin, Cibulka Jiří, Poprocký Tomáš, Forgo Aleš, Hlavatý Jan, Vicaň Juraj (33. min. Kozler Václav), Gašpar Radek (86. min. Rehák Petr ml.).
Zdroj:
https://ga-ie.facebook.com/note.php?note_id=428773422130

A3A0502 Stružná Sedlec B 1:2 (1:2) 30  
Branky: Hlavatý Jan - Budil Jan, Kozel Oldřich; Rozhodčí: Dotzauer Radek; ŽK:Hlavatý Jan, Hejhal Josef - Lehečka Jiří, Vála Daniel, Vyskočil Jan, Slavík Antonín; ČK: 0 - Vyskočil Jan, Slavík Antonín

 

12.9.2010 / Sedlec B - Štědrá 0:3 (0:2)

Branky: Vošta Tomáš, Sekerák Petr, Krúpa Filip.
Rozhodčí: Dvořák Jiří.
ŽK: 4:2; ČK: 1:0 (Rákosník M.)

V KV Deníku po zápase napsali:
"Na zem opět spadl po úvodní desetibrankové euforii další nováček, sedlecká rezerva, která na svém pažitu tvrdě narazila, když jen smutně přihlížela tříbrankovému přídělu od výběru Sokola Štědrá. Štědrá navíc ještě neokusila, stejně jako Bochov, na podzim pocit ze ztráty bodu, a tak v tabulce okupuje druhé místo."
Sedlec B – Štědrá 0:3 (0:2). O tři branky štěderského výběru se postarali Tomáš Vošta, Petr Sekerák a Filip Krúpa. Nováček si pak v duelu dovolil fotbalový komfort, když pohrdl výhodou pokutového kopu, který zahodil Josef Gonda. (Originál článku ZDE)

A3A0406 Sedlec B Štědrá 0:3 (0:2) 25  
Branky: Vošta Tomáš, Sekerák Petr, Krúpa Filip; Rozhodčí: Dvořák Jiří; ŽK:Osten Michal, Rákosník Miroslav, Kozel Oldřich - Vošta Tomáš, Babic Petr; ČK:Rákosník Miroslav - 0

 

4.9.2010 / Sedlec B - Olšová Vrata 10:1 (4:0)

Branky: Vala V. jun. 3, Löffler 3, Budil 2, Vala V. 1, Gonda.
Sestava: Jokš - Slavík A., Vyskočil, Osten Mich., Vala V. - Slavík A.jun., Löffler, Gonda, Vala V.jun. - Kozel, Budil. Střídal: Osten Mil.

Historicky první fotbalové vystoupení Sedlece B se překvapivě proměnilo v exhibici. Sedlec si s Olšovkama dělal co chtěl, celé utkání se prakticky odehrálo na polovině hostů. Obranná čtveřice Olšových Vrat hořela jak papír, zejména obránce s č.4 nevěděl, která bije a točil se tam, jak holub na báni. Ve 3.min. skóroval Láďa Vala jun., v 8.min. Jenda Budil a když v 15.min. upravil opět Vala jun. na 3:0, nebylo co řešit. Diváci křičeli "Deset" a to jim sedlečtí fotbalisté splnili.
Hattrickem se blýskli Vala jun. a Kája Löffler, gól přidal také oslavenec dne, čerstvý padesátník Láďa Vala.
IV.třída, utkání se kvůli podmáčené trávě odehrálo na umělce v Drahovicích.
Pozn.: Chudák Jenda Budil, dá dva góly a na ofi stránce IV.třídy mu je upřou:

A3A0301 Sedlec B Ol.Vrata 10:1 (4:0) 20  
Branky: Vála Vladimír 4, Löffler Karel 3, Vála Vladimír, Gonda Josef, Osten Michal - Hataš Martin; Rozhodčí: Godža Ladislav; ŽK: 0 - Mareška Aleš, Hamberger Tomáš

 

Vyhledávání

© 2012 www.OKstudio.eu . Všechna práva vyhrazena.