Sedlec dor. - Loket 31.3.2012 4:2 Svoboda 2, Chára, Ničiperenko 3
Žlutice - Sedlec dor. 8.4.2012 1:5 Chára 2, Limani, Matlas, Vadinský 3
Sedlec dor. - Březová 14.4.2012 3:2 Ferko 2, Limani 3
Citice - Sedlec dor. 22.4.2012 10:0 - -
Sedlec dor. - Bukovany 28.4.2012 3:0 (kontumace) 3
D.Rychnov - Sedlec dor.    6.5.2012 1:7 Ničiperenko 3, Martan 2, Limani, Matlas 3
Sedlec dor. - N. Sedlo  8.5.2012 2:1 Matlas, vlastní 3
Sedlec dor. - Kr.Poříčí 12.5.2012 1:1 Matlas  1
Svatava - Sedlec dor. 20.5.2012 3:5 Nečiperenko 2, Šik, Chára, Matlas 3
Sedlec dor. - Habartov 1.5.2012 11:0 Matlas 4, Vadinský 2, Svoboda, Martan, Ničiperenko,

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
1. Nové Sedlo 26 22 1 3 176: 27 67   ( 28)
2. Citice 26 21 2 3 134: 28 65   ( 26)
3. Kr.Poříčí 26 15 5 6 87: 51 50   ( 11)
4. Březová 26 15 4 7 115: 58 49   ( 10)
5. Lomnice 26 14 4 8 70: 67 46   ( 7)
6. Žlutice 26 14 2 10 89: 79 44   ( 5)
7. Sedlec 26 12 4 10 93: 81 40   ( 1)
8. Loket 26 12 3 11 50: 45 39   ( 0)
9. Habartov 26 11 4 11 64: 90 37   ( -2)
10. Nová Role 26 10 3 13 88: 80 33   ( -6)
11. Svatava 26 7 2 17 55:107 23   (-16)
12. Bukovany 26 4 4 18 35: 91 16   (-23)
13. Drmoul 26 2 2 22 35:151 8   (-31)
14. D.Rychnov 26 2 2 22 22:158 8   (-31)
17.6.2012 / Sedlec dorost - Nová Role 5:5 (2:3)
Branky: Svoboda Milan 2, Matlas David, Ničiperenko Vitalij, Tlášek Jakub - Křehlík Michal 2, Košťál Tomáš 2, Vaverka Josef.
Rozhodčí: Godža Ladislav
Sedlecký dorost hrál z různých důvodů poslední zápas v oslabené sestavě, zaskočit museli hned 4 žáci. Tým ale ukázal svou sílu, i když už prohrával 2:5, z brejků dokázal srovnat na 5:5 a vyválčit tím bod.
Sedlec ve své 1.sezóně skončil na velmi pěkném 7.místě a ukázal, že se s jeho mladými hráči musí počítat.
9.6.2012 / Lomnice - Sedlec dorost 3:0
(kontumace)
Sedlecký trenérský triumvirát se nějak neshodl na datu utkání a na zápas jsme nedorazili. Dva dorostenci si alespoň spravili chuť druhý den, když nastoupili za sedlecké Áčko a prakticky sami porazili Jáchymov 2:1.  Sedlec A - Jáchymov 2:1, branky Svoboda, Limani.
3.6.2012 / Drmoul - Sedlec dorost 3:1 (2:0)
Branky: Vaník Marek 3 - Ničiperenko Vitalij.
Rozhodčí: Štěřík Filip.
20.5.2012 / Svatava - Sedlec dorost 3:5 (3:1)
Branky: Nečiperenko 2, Šik, Chára, Matlas.
Sedlec otočil v podstatě prohraný zápas. V 15.min. prohrával 3:0 a navíc byl vyloučen Hájek.
O přestávce bylo v kabině velké mytí hlav a to pomohlo. Sedlec zápas otočil a to přesto, že nedal penaltu a navíc posledních 15 minut dohrával v devíti lidech, když Matlase postihly křeče. Klobouk dolů před výkonem sedleckých nadějí.
12.05.2012 / Sedlec dorost - Kr.Poříčí 1:1 (0:0)
Branky: Matlas David - Soták Radek.
Rozhodčí: Nehasil Lukáš.
8.5.2012 / Sedlec dorost - Nové Sedlo 2:1 (0:0)
Branky: Matlas David, vlastní - Rychna Bedřich.
Rozhodčí: Körmöczi Josef
06.05.2012 / D.Rychnov - Sedlec dorost 1:7 (1:3)
Branky: Razým Miroslav - Ničiperenko Vitalij 3, Martan Dominik 2, Limani Agon, Matlas David.
Rozhodčí: Melničuk Vladimír.
1.5.2012 / Sedlec dorost - Baník Habartov 11:0 (4:0)
Branky: Matlas David 4, Vadinský Petr 2, Svoboda Milan, Martan Dominik, Nushi Lucian, Ničiperenko Vitalij, vlastní.
Kočička - myšička. Sedlecký dorost si za parného počasí s oslabeným soupeřem pohrál a s chutí si zastřílel. Odčinil tak nedávnou prohru 10:0 s Citicemi a tabulkou stále stoupá.
28.4.2012 / Sedlec dorost - Bukovany 3:0 (kontumace)
Hosté nepřijeli.
22.04.2012 / Citice - Sedlec dorost 10:0
Branky: Kessl Michal 3, Rosenberg Jakub 3, Vilček František 2, Svatoch Tomáš, Jermakov Petr;
Sedlecký dorost krutě prohrál, nutno však podoktnout, že za Citice hráli téměř na každém postu starší hráči, než jsou naši dorostenci.
Rozhodčí: Vokoun Tomáš
14.4.2012 / Sedlec dorost - Březová 3:2 (2:1)
Branky: Ferko Patrik 2, Limani Agon - Strnad Bronislav, Peterka Pavel.
8.4.2012 / Žlutice - Sedlec dorost 1:5 (1:2)
Branky: Hladký Martin - Chára Josef 2, Limani Agon, Matlas David, Vadinský Petr.
Rozhodčí: Fraško Jaroslav
31.3.2012 / Sedlec dorost - Loket 4:2 (3:1)
Branky: Svoboda Milan 2, Chára Josef, Ničiperenko Vitalij - Fučík Pavel, Fronk Miroslav.

5.2.2012 / KSNP Sedlec dorost (+"A") - FK Ostrov dorost 5:1 (3:1)

Branky: Hofman 3, Křížek, vlastní
Sestava: Křepinský - Chlebuš, Florian, Bílý, Oncirk - Hofman, Hudec, Svoboda, Vadim - Křížek, Limani. Stř: Hruška, Kováč, Horvát, Tomáš.
Sedlec využil volného termínu v ostrovském turnaji a v mrazivém počasí sehrál přátelský zápas s domácím dorostem. Sedlec reprezentovali tentokrát dorostenci doplnění o ostřílené mazáky z Áčka. Hattrickem se blýskl Hofman, který si ho jistě užil, v Áčku už je to s produktivitou horší.
První gól si dal Ostrov sám, obránce se nedohodl s brankářem a bylo to 1:0. Pak začal úřadovat Jarda Hofman. Zleva vnikl do vápna, položil si brankáře a zasunul do prázdné - 2:0. Pak se k Jardovi dostal míč po spolupráci Svoboda - Křížek a střelou k tyči zvyšoval na 3:0. Ostrov snížil po rohu, sedlecký gólman podběhl míč a domácí hráč neměl problém se skórováním - 3:1.
Ve druhém poločase Ostrov zlepšil hru, ale jejich rozlet zastavil opět Jarda Hofman z penalty (po faulu na Křížka) - 4:1. Skóre pak uzavřel Marek Křížek , který napodobil Hofmana tím, že vnikl do vápna, položil si gólmana a zavěsil do prázdné - 5:1.
Potěšil dobrý výkon všech dorostenců, kteří zasáhli do hry.
Hráno v Ostrově na UMT.
----------------------------------------------------------------------------------

1.FC K.Vary (buldoci roč. 96) - Sedlec dorost 2:1

Přátelské utkání, 21.1.2012
branka Sedlece: Nečiperenko (asist. Limani)
Slušně sehrané utkání s poločasovým vedením, v poslední minutě šel Matlas sám na brankáře  - ale trefil jen tyč.
Nejl.hráči - Herij a Horváth na pozici golmana.

Habartov - Sedlec 30.10.2011 0:2 Limani, Chára 3
Sedlec - Drmoul 05.11.2011 12:1 Martan 4, Limani 3, Ferko 2, Matlas, Oncirk, Hájek 3

Konečná tabulka – podzim 2011 (6.11.2011)
14. D.Rychnov 13 0 1 12 9: 91 1 (-20)

5.11.2011 / Sedlec dorost - Drmoul 12:1 (5:0)
Branky: Martan Dominik 4, Limani Agon 3, Ferko Patrik 2, Matlas David, Oncikr Štěpán, Hájek Jan - Kotoun Adam.
Rozhodčí: Godža Ladislav.

30.10.2011 / Habartov - Sedlec dorost 0:2 (0:1)
Branky: Limani Agon, Chára Josef.
Rozhodčí: Vejvoda Zdeněk

22.10.2011 / Sedlec dorost - Svatava 10:3 (5:0)
Branky: Martan Dominik 5, Matlas David 2, Horváth Jakub 2, Ferko Patrik - Popovič Pavel, Plechatý Milan, Juhár David.
Rozhodčí: Řáda Josef.
15.10.2011 / Kr.Poříčí - Sedlec dorost 4:1 (2:0)
Branky: Kaksch Rudolf 2, Gyurics David, Berka Tomáš - Nushi Lucian.
Rozhodčí: Peschel Filip.
ČK: Picka Jakub - 0
8.10.2011 / Sedlec dorost - D.Rychnov 3:3 (2:3)
Branky: Svoboda Milan 2, Ferko Patrik - Klein Alois 2, N Guyen Daniel.
1.10.2011 / Bukovany - Sedlec 3:3 (1:1)
Branky: Hamouz Miroslav 2, vlastní - Limani Agon, Matlas David, Homolka Dominik.
Rozhodčí: Šmat Robert
28.9.2011 / Sedlec - Lomnice 6:0 (2:0)
Branky: Homolka Dominik 3, Svoboda Milan, Limani Agon, Oncikr Štěpán.
Rozhodčí: Janoušek Ladislav.
24.9.2011 / Sedlec - Citice 0:4 (0:1)
Branky: Jermakov Petr 2, Dunka Martin 2
17.9.2011 / Březová - Sedlec 4:2 (4:1)
Branky: Peterka Pavel 2, Peterka Miroslav 2 - Chára Josef, Billý Roman.
Rozhodčí: Šuma Jakub.
10.9.2011 / Sedlec - Žlutice 3:9 (1:4)
Branky: Svoboda Milan, Limani Agon, Chára Josef - Volín Martin 2, Černý Václav 2, Teleki Eduard 2, Tomeček Michael, Šrédl Jaromír, Slivčák Libor.
Rozhodčí: Kozák Rudolf
3.9.2011 / Loket - Sedlec 3:0 (2:0)
Branky: Demeter Miroslav 2, Wýstrach Pavel.
Rozhodčí: Řáda Josef
31.8.2011 / Nová Role - Sedlec 5:2 (3:1)
Branky: Palivec Marek 2, Košťál Tomáš 2, Živanovič Miroslav - Vadinský Petr 2.
28.08.2011 / Nové Sedlo - Sedlec 10:2 (6:2)
Branky: Rychna Bedřich 4, Sattler Robert 2, Rubáš Radek, Matejka Marko, Vostrý Jakub, Petřík Daniel - Limani Agon, Horváth Jakub.
Rozhodčí: Vasilko Jan