Sobota 4. 4. 2020 14:00 Sedlec - D.Rychnov/Březová
Neděle 12. 4. 2020 10:30 Chyše/Žlutice - Sedlec
Sobota 18. 4. 2020 14:00 Sedlec - Kr.Poříčí B
Sobota 25. 4. 2020 15:00 Skalná/Aš - Sedlec
Neděle 10. 5. 2020 15:00 Dalovice - Sedlec
Sobota 16. 5. 2020 14:00 Sedlec - Lomnice/Krajková
Neděle 24. 5. 2020 14:00 D.Rychnov/Březová - Sedlec
Sobota 30. 5. 2020 14:00 Sedlec - Chyše/Žlutice
Sobota 6. 6. 2020 10:30 Kr.Poříčí B - Sedlec
Sobota 13. 6. 2020 14:00 Sedlec - Skalná/Aš

Na jaře se neodehrál žádný zápas, soutěž byla zrušena kvůli korona virovým opatřením české vlády.

DOROST

27. 10. 2019 / Lomnice/Krajková - Sedlec 3:1 (2:0)
STŘELCI: 2. Bodnár Petr, 31. Novák Lukáš (pen.), 86. Maňák Filip - 63. Diro Daniel
Rozhodčí: Vu David.
Hodnocení:
Chci Vám všem poděkovat, za odvedený výkon, mám radost, že jste byli vyrovnaným soupeřem a v druhé půlce, jste je opravdu nepustili do žádné vyložené šance, kdyby jim nepomáhal rozhodčí.
Kdyby to pískal někdo nestranný, tak jsme možná i remizovali. Strašně špatně se hraje proti silnému soupeři, kterému ještě pomáhá i sudí.
Hráli jste výborně a jsem na Vás pyšný.
Kubánek Josef - trenér
VIDEO ZDE - Gól na 3:1 pro Lomnici v zápase se sedleckým dorostem (Facebook).
VIDEO ZDE - Penalta na 2:0 pro Lomnici v zápase dorostu (Facebook).

19. 10. 2019 / Sedlec - Dalovice 3:2 (0:1) Pen: 6:5
STŘELCI: 56. Horký Michal, 59. Horký Michal - 29. Bohera Vitaliy, 75. Sochor Šimon
Rozhodčí: Procházka Jaroslav.
Hodnocení:
Děkuju za dnešní zápas. Všichni dnes hráli dobře. Adam nás v důležitých situacích podržel a vychytal penalty, Gregy hrál na 1*, stejně jako Tomáš, Danek a Valentyn. Velmi dobře a bojovně zahráli Michal, Dan Fery a Kaby! Slušný výkon Štěpán, Zahy a Filip Koty, který dnes neměl úplně svůj den. Jsem rád, že všichni co dnes šli na pentle si věřili a většinou proměnili.
Paráda, vybojovali jsme dnes 2 body.
Škoda, že jsme neproměnili více šancí, Valy hlavičkou, Danek, několik střel, Fery i Valy, měli jsme spoustu šancí.

5. 10. 2019 / Sedlec - Skalná/Aš 2:1 (2:1)
STŘELCI: 4. Ferenc Daniel, 38. Diro Daniel - 23. Eliáš Rostislav
Hodnocení trenéra:
Dnes jste mně opět potěšili! Bereme 3 body za domácí výhru 2:1 nad Skalnou s Aší. Přišli všichni nominovaní a dokonce s podporou Fandy Kodádka, perfektní účast a skvělý bojovný výkon. Škoda neproměněných šancí.
Oba gólmani dnes podrželi mužstvo, Lukáš dokonce zachránil výhru chycenou penaltou v druhé půlce.
Základní sestava dnes na 1 s *, střídání nás vůbec neoslabilo, perfektní team. Mám z Vás radost. Je to sen každého trenéra, mít silný a spolehlivý základ a ještě k tomu nadupanou lavičku, která dokáže nahradit hráče v poli, bez oslabení, prostě paráda.
Jsem hrdý, že takové mužstvo mám!!!
Josef Kubánek, trenér.

Sobota 28. 9. 2019 / Kr.Poříčí B - Sedlec 3:1 (0:1)
STŘELCI: 75. Szabo Antonín, 77. Duzbaba Daniel, 90. Jech Pavel - 3. Diro Daniel
Dnes jsme v první půli hráli velmi dobře a vysokým presingem zaskočili soupeře a zaslouženě vedli 1:0. Škoda, že jsme neproměnili další šance, střela Michala, průnik Aleše, v druhé půlce Marťas sám proti gólmanovi.
V druhé polovině chyběl ten presing od útoku a začala záloha propadat. Nepříjemné zranění Adama (Zahyho), nucené střídání, to vše mělo za následek obdržení gólu, potom se soupeř vyburcoval k obrovskému tlaku a prostě otočil.
I přes prohru, chci poděkovat za to jak jste to odehráli, Filip, že přišel, Tom, že přišel, Štěpán i Gregy s Míšou na pokraji vyčerpání, Valentyn už potom také nemohl. Kaby se snažil a bojoval . Dnešní prohru beru jako velkou školu a příště určitě vyhrajeme.
Jste fakt super parta a z toho mám největší radost.

Sobota 21. 9. 2019 / Sedlec - Chyše/Žlutice 0:1 (0:0) Pen: 4:5
Dnes jste podali obrovský výkon, jsem na Vás pyšný!!!
Obrana fungovala skvěle, plnila správně taktický pokyn a jejich nejlepší hráč se nedostal do zápasu. Všichni v obraně včetně Filipa dnes hráli na 1*. Krása a děkuji. Záloha dnes bojovala a pomáhala obraně. Škoda, že se neujal některý z našich brejků.
Opravdu, pánové, všechny Vás chválím.
Penalty jsou loterie, tentokrát se štěstí přiklonilo k soupeři, ale Adam Kumpera chytil dvě pentle a sahali jsme po vítězství.
Za předvedenou hru a srdce, které jste na tom hřišti nechali, všem děkuju.

Neděle 15. 9. 2019 / D.Rychnov/Březová - Sedlec 2:3 (0:2)
STŘELCI: 68. Lukeš Šomon, 73. Hedar Fathi - 16. Horký Michal, 35. Diro Daniel, 63. Diro Daniel
Jednalo se o dva velmi rozdílné poločasy.
První půle byla z naší strany velmi dobrá, výsledkově pouze 2:0, ale šancí a to opravdu tutovek jsme měli na 5:0. První gól vstřelil Michal Horký po nádherné přihrávce Valentyn Rudyk. Druhý přidal Danek Šajtoš, po individuální akci. Škoda, že potom té individuality bylo ze strany Danka až příliš. Obrovská škoda, že neproměňuje tutovky, jako když si obejde brankáře, ale z brankové čáry to skluzem zachrání soupeřův stoper.
Začátek druhé půle byl opět dobrý, ale neproměnili jsme další dvě tutovky, přesto Danek přidal třetí gól.
Potom se ze standardní situace trefil soupeř a snížil na 1:3. V 70 minutě po další standardní situaci jsme dostali na 2:3. To už nás soupeř tlačil a úplně nám odešla záloha. Těch 20 minut jsem se bál o výhru.
Jsem hrozně rád, že jsme to ubojovali a vezeme z Březové 3 body.
Děkuji všem za dnešní zápas, protože jste si všichni sáhli až na dno sil.

Sobota 7. 9. 2019 / Sedlec - Lomnice/Krajková 1:4 (1:4)
STŘELCI: 3. Horký Michal - 10. Tonhäuser Michal, 23. Novák Lukáš, 30. Tonhäuser Michal, 39. Tonhäuser Michal
Dnešní prohra sice mrzí, ale chtěl bych Vás pochválit za bojovný výkon, škoda neproměněných šancí. Dnes se zápas moc nepovedl Adamovi, ale každý má někdy den blbec, třeba to bylo tou výměnou dresu.
Gòl za nás dával Míša, škoda, že jsme další nepřidali. V první půli jsme měli další dvě gólovky a v druhé půlce břevno, a tři střely mimo branku, které měli být gólové.
Hráli jste ale hodně dobře a v druhém poločase jste byli lepším celkem.
Příště jim to vrátíme. Věřím Vám.
Musím pochválit Pája Gregy, Valentyn Rudyk a Danek Šajtoš, Štěpán Pelčak i Tom Vojtek, všichni podali nadstandardní výkon a ještě nesmím zapomenout na perfektní hru Roman Jaša.
Děkuji a v úterý na tréninku rozebereme zápas a jednotlivé výkony a případné chyby,

Neděle 1. 9. 2019 / Dalovice - Sedlec 2:3 (1:2)
STŘELCI: 42. Nyč Roman, 60. Nyč Roman - 11. Doležal Lukáš, 19. Diro Daniel, 81. Diro Daniel
Chlapi, jsem na Vás za dnešní výkon moc pyšný! Urvali jste vítězství svojí bojovností. Soupeř to nebyl vůbec lehký a jsem rád, že mne nezklamali ani nováčci.
Speciální poděkování všem, kteří dohráli i přes bolesti a zranění, Lukáš Dolezal, Valentyn Rudyk, Tom Vojtek.
Moc děkuju trenérovi Áčka, který mně zastoupil na lavičce, když jsem to musel pískat.
Marian Stycha, jsem tvým velkým dlužníkem, perfektně jsi to odkaučoval.
Super a všem moc děkuji. Individuální výkony s Vámi proberu na tréninku.