Kniha návštěv

Re: Re: Re: :-)

To nebyla pomluva. To bylo konstatování stavu, že SPECIELNÍ brankářský trenink není jen střelba na branku, nebo vysoké centry. Jde o neustálé opakování základů chytů, krytí míče jeho stažení atd. To nemá s tempem tolik společného. Jiná věc je jak k takovému treninku brankář přistupuje. Pokud je to s odporem k bohužel částečně stereotypnímu treninku pak nemá cenu věc rozbírat. Mám Tě za solidního brankáře s - bohužel - jak se omlouváš malou možností k vůli práci být na KAŽDÉM treninku. Nechápu také srovnání s jinými hráči o nikom jsem se nezmiňoval a srovnávat nesrovnatelné nebudu. Přeju Ti brzské uzdravení. PS: smůla bývá také někdy důsledkem drobných chyb, které kaž- dý z nás občas dělá.Možná ten prst nebyl zrovna na správném místě, nebo ve správném postavení. Opakem je štěstí, ale na to musí být člověk hlavně připraven.Málo kdy přichází samo.

Re: Re: Re: Re: :-)

Já to teda beru, neměl jsem chodit, poněvadž jsem unavený a ta soustředěnost nebyla optimální.

Re: Re: Re: :-)fleky

zdarvim arsenal sedlec

Fleky Fleky Fleky co to meleš

Re: Re: :-)

Vůbec se neraďte, chytat bude Malík

web

Zdar kluci, pěkný webovky.....hodně štěstí do nové sezony!!! Udržte to!!! Žraloci Vám drží palce!!!

Fleky is Kaput

Dobrý den, pánové.

Mám pro celý tým špatnou zprávu, rukavice dávam do mého depozitáře.

Včera při přátelském zápase jsem utrpěl možná komplikovanou zlomeninu prstu. Tzn, že pro asi na 8 týdnů budu jen divák a Váš kritik a asi abych se nenudil, tak si pořídím diktafon. A to bude teprve prdel.

Zdar a sílu.

Re: Fleky is Kaput

Pokud Fleky nekecá,a tyto stránky čte i Topinka tak o toho se pokouší v této chvíli infarkt a já si jdu koupit
zásobu uklidňujících a utišujících prostředků.

Re: Re: Fleky is Kaput

Já na Vás kašlu, najděte Malíka, jsem po infarktu. Žiju jen jednou. Fleky je kockot

Re: Re: Re: Fleky is Kaput

Se prober koho myslíš tady urážíš, tak se prober a začni být člověkem.

Re: Re: Re: Re: Fleky is Kaput

Ty jsi najednou háklivej, bylo to myšleno v ironii, jestli to pochopíš. Na tréninku se zdravíte jedině "Nazdar mrdko" a to tě nikdy nevadí

Záznamy: 121 - 130 ze 167