Kniha návštěv

Re: Re: rokáč

omar pingl

pralesní liga

na příští zápas je domluvený Jiří Zonyga se svým kamionem aby naložil ten náklad příští soupeř bude asi jeden z dalsších tvrdých oříšků

Re: pralesní liga

S tím kamiónem na nakládačku to nebude tak horký,uhrajem dobrej výsledek.Občas prostě nějakej zápas nevyjde a my(starý)jsme od nich(Dalovic) dostali nálož taky!Pěkně to promícháme(starý-mladý) a uvidíme.A připravte si příspěvky,rád si je od vás převezmu.Čau v neděli.

Re: Re: pralesní liga

Výbornej odhad ! Ty bys měl zkusit sázet ve Fortuně ;-)

Fotky - Hráči

V rubrice HRÁČI nám stále chybí foto u 4 kusů : Cílas, Gondič, Hofi, Hruškič. Poradit ! :-)

Re: Fotky - Hráči

Zkusím naskenovat fotky z registraček.

poděkování

V první řadě bych pochválil soupeře, protože nám udělal slušné školení,pěknou hrou:-), v druhé řadě bych neházel vše na mladé hráče, určitě jim to Ti "staří" brzy předvedou a dostanou možná větší lekci:-) a naposled bych chtěl poděkovat lavičce za důstojné povzbuzování, díky hoši z vedení či z lavičky...

pro starý

Něco bych k tomu zápase řekl, ale nemá to cenu,protožě bych mluvil do dubu a mladym to říkat nemusím ví.

Dalovice - halekačka

Jinak kdo se chce zasmát, případně si oživit MOC HEZKOU PÍSNIČKU DALOVIC po zápase, tady najde celý text : https://www.cechiedalovice.estranky.cz/stranka/vitezne-choraly-hracu-cechie-dalovice Moc pěkné :-)

dalovice

tak vam řeknu mladý že prohrát mužete ale tak být pokakaný,bez bojovnosti,naobědvaný-to mi hlava vůbec nebere,to budete moct makat abyste někteří nešli hostovat do čichalova.aspon vás přejdou ty keci.

Záznamy: 141 - 150 ze 167