Turnaj Wildenau (D) 2010 

TENTOKRÁT JEN DRUHÉ MÍSTO.
V německém Rodewischi se na začátku každého roku koná turnaj, na který je KSNP Sedlec zván a je pořádaný spřáteleným týmem SV 1908 Wildenau .
Letos jel tým KSNP Sedlec (ve složení JOKŠ - DEMJAN, VALA ST., VALA ML., LEHEČKA, OSTEN, BUDIL) obhajovat vítězství z let 2008 a 2009. Tentokrát se to k poháru dotáhnout nepodařilo, Sedlec skončil druhý na penalty. Velkou kaňkou turnaje byla zlomenina nohy Jirky Ostena, kterému přošlápl holeň ve finále jeden neandrtálský soudruh z NDR.

14. Hallenturnier des SV 1908 Wildenau
20.2.2010 / Göltzschtalhalle Rodewisch
 

Výsledky   Branky
SEDLEC - KAUN 5:0 BUDIL 2, OSTEN, VALA ST.,VALA ML.
SEDLEC - CHOVATELÉ 1:0 BUDIL
SEDLEC - WILDENAU B 0:3  
SEDLEC - DOROST (semi) 2:0 OSTEN 2
SEDLEC - WILDENAU A (final) 1:1
na pen. 2:3
BUDIL
PROMĚNILI: BUDIL, DEMJAN, NEPROMĚNIL: VALA ST.
Nejlepší brankář turnaje:   Milan Jokš

Komentář k turnaji nešťastného Jirky Ostena:
Tak mládenci.Včerejší turnaj v Něměcku celkem dobrej,nakonec jsme skončili 2. Ve finále jsme prohráli na penalty. Horší věc je, že pro mě měl turnaj zničující následky, mám tříštivou zlomeninu bércový kosti, takže jsem určitě na půl roku mimo hru. Budete si muset někdo vzít na starosti příspěvky, služby, cesťáky, brigádu atd. To se ještě dohodnu s výborama. A s těma příspěvkama si pohněte, za měsíc začíná soutěž a první zápas hrajeme na umělce, takže budeme hned platit 3000 kč. Jinak si udělejte rozpis návštěv, budu doma 2-3 měsíce, takže mě z toho bude asi jebat. Každá návštěva ať má sebou 3x Gambrinus 10, buchtu(perník,dort apod.) a přesné informace o tom, kolik lidí bylo na tréninku, co jste dělali, kdo dal a kdo dostal dudy. Taková ty plky kolem fotbalu, který nás i po 30 letech pořád baví.

Vyhledávání

© 2012 www.OKstudio.eu . Všechna práva vyhrazena.