Kniha návštěv

Re: dalovice

na druhou stranu uznávam, že některý legendy se raději odjely slunit na jadran a kybicování z lavičky hostů taky není moc košer

Re: Re: dalovice

když chceš psát přispěvky tak se podepiš svým jmenem. a k honzíkovi přispěvek výborný ale ta hymna na vašich strankách fakt hustej hardcore.

Re: dalovice

WS International doporučuje hráčům KSNP nový WS kapesníček z revolučního materiálu (znáte z TV). Maximální savost, multifunkčnost, dlouhá životnost. Objednávky na : www.cechiedalovice.estranky.cz. Prvních patnáct zákazníků bude odměněno revolučním zeštíhlovacím a tvarovacím spodním prádlem Shape n´Slim. Baleno v luxusní kazetě v zelenožlutém provedení. Pište ještě dnes!

Sedlec-Křídla Sovětů

hokejisti dali tři góly

braziliano

jsem nejziznivejsi clovek na svete ,the penaltos

Citroen cup

Chtěl bych srdečně poděkovat našim mladíkům, že nás zase nechali vyhrát a tím nám, starejm paštikám, opět minimálně o rok prodloužili kariéru. Protože my si vždycky řeknem, že když ještě dokážem porazit takový šikovný fotbalisty, tak to nemá ještě cenu končit. Tak kluci DÍKY, máme vás rádi a za rok pokračujem.

Re: Citroen cup

Gratuluji. To je slovo lídra mužstva! Přidal bych : Naše zkušenosti do vaši hlavy, protože nejlepší sestava
je ,,MIX,, který v budoucnu udělá z každého mužstva a ze SEDLECE zvlášť - TRVALE úspěšný
klub. A to si ještě mladíci nevšimli, že za 4 roky se na ně začnou tlačit další mladí z našich dneš-
ních žáčků !! Klub, který myslí na budoucnost ten ji má před sebou !

Připomínky k novému webu Sedlece

Profesionální.
Ale způsob vyjadřování v knize návštěv je takový, jaké hráče máme. Dokument, který je zveřejňován by nemusel přece tak "páchnout". Myslím, že volba fota není nejšťastnější. Chybí na ní řada těch, kteří se o historický postup zasloužili více, než řada těch, kteří na fotu jsou. Chci využít této příležitosti, abych poděkoval svým jménem VŠEM, kteří tu "jízdu" za postupem zažili.
Byli to i Ti, kteří nejsou tolik - nebo vůbec během sezony vidět. Na prvním místě předseda "prezident" M.Demjan. A spolehlivý základ M.Flekač, J.Vyskočil, J.Osten, L.Berger, J.Janáček, K.Loffler, M.Kováč. Dále zranění a pracovně zaneprázdnění O.Hruška, J.Cílek, J.Hofman, V.Patera, J.Gonda, D.Petrides. Staronový sekretář J.Lehečka a členové výboru L.Vála st., O.Kozel a R.Ludvík. Včetně ostatních : Vály ml., Straky, L.Filipčíka. Patří k nim zranění smolaři L.Tůma, M.Straka, M.Osten. Ale také vždy připravený M.Jokš i P.Soukup. "Mávající" brankář M.Malík. Na kvalitě trávníku poctivě pracující p.Procházka i nenápadný Z.Drahozal. Také všichni a všechny, kteří se starali o pitný režim a iontové nápoje. V neposlední řadě také pozvolna se množící diváci v čele s bývalými hráči Sedlece. Nemohu zapomenout na naše manželky, přítelkyně, kamarádky bez jejichž pochopení pro naši "kulatou úchylku" by to vůbec nešlo.
Trenér Josef Dusil.

HOUSLE S PŘÍPOJÍ

353 : 0 - TO JE ASI TAK NAŠE SKÓRE NA HOUSLE , CO ŘÍKÁŠ JIŘÍ ???? TAKŽE ZASE ZA ROK :-)

Titulek

nasrat Ti Kozel,nachcat Ti Osel !!!

Nasrat Vám všem Veteránům, Kozel je vlastně Vůl,Já totiž nejsem žádný déčko a to si všichni pamatujte!!!!!Za ty keci Vás sejmem ,jak škodnou!!!!Sedlec A 4 : 1 Old Boys he he cha chá ,hurá do nich
Nepřátel se nelekejme a na množství nehleďme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JANAS9

Záznamy: 151 - 160 ze 167